Zajímavosti

Starobylá čínská medicína nabízí využití i v současnosti: zbavte se problémů s trávením díky kustovnici

Trápí vás zažívací potíže? Pokud vaše břicho svírají bolesti, sužuje vás zácpa nebo nadýmání, vyzkoušejte sílu přírodních doplňků stravy společnosti Naturvita. Kustovnice čínská pomáhá obnovovat střevní mikroflóru a pozitivně působí na trávicí trakt. Problémy rázem zmizí a vaše tělo bude zase správně fungovat.

Tradice čínské medicíny

Čínská medicína je jedním z nejstarších typů léčitelství. Využívá sílu přírody pro navrácení tělesné harmonie a klidu.

Velmi oblíbenou rostlinou je kustovnice čínská. Využívány jsou obvykle všechny části rostliny (plody, listy, kořeny i kůra).

Plody této keřovité rostliny jsou velmi prospěšné pro lidský organismus. Obsahují vitamín A, B a C, aminokyseliny nebo betakaroten. Lidskému tělu dodávají také polysacharidy, fytosteroly a nenasycené mastné kyseliny, které jsou velmi důležité.

Zdravé zažívání

Společnost Naturvita nabízí doplňky stravy, které obsahují komplex látek z kustovnice čínské spolu s inulinem. Látka zvaná inulin se získává z čekanky a je to vlastně fruktózový polysacharid. Tato vláknina je plně rozpustná a napomáhá tak trávicímu traktu obnovovat střevní mikroflóru. Pokud máte tedy problémy se zažíváním, doplněk stravy s kustovnicí a inulinem vám pomůže dát vše do pořádku. Uklidní vaše trávicí procesy, působí pozitivně také proti zácpě a nadýmání.

Výrobek z kustovnice je vhodný pro každého (kromě dětí, kojících a těhotných žen). Neobsahuje lepek ani konzervační látky, žádná syntetická barviva ani aromata.

Kvalita, spolehlivost a velká nabídka

Naturvita a.s. Veselá nabízí široký sortiment doplňků stravy a patří k významným producentům v České republice. Při vývoji svých výrobků zohledňují nejnovější poznatky v oblasti správného stravování a zdravé výživy.

Všechny doplňky stravy jsou cenově dostupné a zakoupit je můžete v každé lékárně orientující se na zdravou výživu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist