Zajímavosti

Lyže Head – kvalita pro zkušené i začínající lyžaře za příznivé ceny

Nemusíte utratit majlant

Head nabízí kvalitní levné lyže v mnoha jejich podobách. Kupříkladu o 21% levněji nyní koupíte typ HEAD Worldcup Rebels I.SL SW SFP 13+. Ocení je především zkušení lyžaři, kteří si rádi vychutnají superrychlou jízdu a příkré svahy jsou pro ně výzvou. Jsou vyrobeny za pomoci technologie KERS, která funguje jako turbodmychadlo poskytující sílu i akceleraci zvýšením tuhosti zadní části lyže v obloucích.

Najdete zde typy ve výprodejích, které jsou levnější i o více než 60% původní ceny. Za cenu jedněch nových nezlevněných lyží koupíte hned vybavení i pro partnerku či dítě.

Nabídka od mnoha známých značek

Mezi modely na stránkách p-sport.cz najdete i lyže zlevněné o 56%, kromě značky HEAD zde jsou i lyže Atomic, Volkl, Scott, STUF FCS PRO a jiné. Nabízí dostatek odlišností ve tvarech, technologiích výroby i designovém provedení. Ať už chcete klasické lyže, běžky, vzhledově netradiční typ, zajisté si vyberete ty správné.

Zaujmout by vás mohly také použité lyže Head nebo další zboží z bazaru, v němž najdete velmi zachovalé vybavení k zimním sportům za velmi zajímavé ceny.

Nechybí ani zimní boty, které jsou v zimních měsících obzvláště důležité, musí splňovat nároky na pohyb ve vlhkém prostředí, chladu a přitom být dostatečně komfortní na celodenní užívání.detske-zimni-boty-salomon-synapse-winter-ts-cswp-j-black-369073.600x587

Podívejte se sami na internetové stránky p-sport.cz a prohlédněte si bohatou nabídku sortimentu pro lyžování, kterou nabízí se značnou úsporou peněz. Najdete tady vše potřebné pro jedinečnou zimní dovolenou v aktivním duchu, kterou strávíte na sjezdovkách nebo běžeckých tratích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist