Zajímavosti

Máte rádi pohyb? Trampolína potěší a najde uplatnění v každé rodině.

Hopsat, houpat se nebo jen tak ležet na příjemném materiálu, který tvoří skákací plochu, můžete i hodiny, a přesto se budete těšit, kdy si ji opět vychutnáte.

Vybírejte z mnoha velikostí

Trampolíny se pro jejich oblibu vyrábí v mnoha provedeních. Vyberete-li si k nákupu některý ze zkušených a zavedených e-shopů, budete si moci vybrat právě tu, která vaší rodině nejvíce vyhoví.

Pestrou nabídku tohoto sportovního náčiní přináší kupříkladu internetový obchod www.hawaj.cz. Najdete tady jak malé trampolíny pro vnitřní i venkovní použití bez ochranné sítě s průměrem 100 cm, tak prostorné, kupříkladu s nosností 150 kg, s ochrannou sítí a průměrem 250 cm i větší. Nechybí ani výhodné akce, díky nimž můžete ušetřit i 58% z původní ceny. Mnohé zboží je skladem a odesílání ihned na adresu zákazníka.

Trampolíny nabízené tímto e-shopem jsou certifikovány německou zkušebnou a normou TÜV GS.

Nezapomeňte na užitečné příslušenství

Dětské trampolíny stejně tak jako ty pro dospělé, je možné obohatit o různé příslušenství, které zpříjemní jejich užívání. Jsou to ochranné sítě, krycí plachty, síťové tašky, ukotvení nebo kupříkladu schůdky k trampolíně.

Jak vybrat trampolínu

Než si vyberete model na vaši zahradu, zvažte, jakou váhou bude zatěžována, zdali ji budou používat děti či dospělí, zajímejte se o materiály, z nichž byla vyrobena konstrukce, skákací plocha, pružiny… Důležité je bezpečnostní krytí pružin, stabilita, možnosti ukotvení a další.

Rozhodnete-li se, že si nebo svým dětem pořídíte trampolínu, buďte si jisti tím, že najdete novou možnost, jak obohatit svůj volný čas a dobrým způsobem zabavit ratolesti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist