Zajímavosti

Vánoční raut z gastro balení

Plánujete velkou oslavu a rádi byste Vaším hostům nabídli pouze ty nejkvalitnější pokrmy? Nechejte se inspirovat nabídkou společnosti BMC Brno, která je předním dodavatelem a prodejcem značky Bassta. S gastro balením značky Bassta budete maximálně spokojeni. Lahodné pokrmy můžete připravit z gastro balení ryby a maso.

Velmi oblíbený je u hostů totiž tuňák naložení ve slunečnicovém oleji. Tato ryba pochází z Atlantického oceánu. Připravit ji můžete Vašim hostům například s opékanými bramborami nebo v salátu. Na této webové adrese www.bassta.cz najdete celou škálu potravin pocházejících ze středozemí, především z oblasti Španělska.

V případně plánu přípravy nejrůznějších zeleninových salátů i masových pokrmů či pizz Vám přijdou vhod také olivy. U nás si můžete objednat černé olivy bez pecky i černé krájené olivy.

Těšit se můžete také na zelené krájené olivy a zelené olivy s červenou paprikou. V případě, že se chystáte připravit také něco sladkého, pak Vás určitě nadchne značka Bassta bohatou nabídkou nejrůznějších gastro balení ovoce. Do ovocných buchtiček, stejně jako do koláčů skvěle padnou loupané broskve i meruňky. Ovocné pohárky pak můžete osvěžit hroznovým kompotem.

Chcete-li Vašim hostům přichystat skutečně něco typického pro Španělsko, pak jim nabídněte jamón, která se může stát pomyslnou třešničkou na dortu Vaší oslavy. Jamón představuje sušenou vepřovou šunku. Jamón je přitom stejně tak světově známý jako například italské proscuito. Na výše uvedené webové adrese si můžete na vystavených fotografiích prohlédnout, jak výroba této španělské delikatesy probíhá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist