Zajímavosti

Moravský kras a jeho možnosti

Hledáte-li, například kvůli dovolené nebo služební cestě, ubytování Blansko, zkuste si toto slovní spojení zadat do vašeho internetového vyhledávače. Mezi mnoha výsledky se jistě objeví také možnost zřídit si ubytování v hotelu Probe, který patří k nejkvalitnějším, ale zároveň k cenově výhodným ubytovacím zařízením v Blansku a okolí.Na stránkách hotelu www.hotelprobe.czmůžete kromě fotogalerie, která vám může dopomoci k snazšímu rozhodování, zda se v tomto hotelu ubytovat, najít také ceník služeb a informace o dalších službách, které hotel nabízí. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř osmdesáti pokojů, z nichž má každý z nich vlastní sociální zařízení.elsach-ee33b60a2f_640

Kromě samotných pokojů mohou návštěvníci využívat některých sportovních aktivit přímo v sousedství hotelu. Kromě pronájmu kuželkové dráhy lze sjednat také squash. V salónku hotelu pak lze využít také audio-video vybavení, případně salónek využít pro soukromé nebo firemní akce.

Mezi službami hotelu se objevuje také zajištění fakultativních výletů pro skupiny turistů, zajištění vstupenek do všech jeskyní v nedalekém Moravském krasu, případně také další turistické programy a výlety po Jižní Moravě. Na recepci hotelu jsou pak k dostání také další drobnější služby, jako je zjištění potřebných informací, zajištění vstupenek a jízdenek do nedalekého okolí, fax, kopírka nebo například získání hesla k wi-fi síti. Mezi služby, které jsou oblíbené, patří například zapůjčení televizoru na pokoj a další drobné služby, které dokážou zpříjemnit pobyt každému návštěvníkovi.

Ubytování Moravský kras, které hotel Probe zajišťuje, je velmi oblíbené díky vstřícnosti pracovníků hotelu a také díky kvalitě všech nabízených služeb.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist