Zajímavosti

Likvidace vozidel v Praze i kdekoliv v ČR je s odměnou za hotové pro vás

Čeká vás likvidace vozidla a bojíte se, kolik za ni zaplatíte? Zapomeňte za náklady na odtah i případné další. Za své staré auto naopak získejte odměnu v hotovosti na ruku.

Rozhodně se nebojte, že pro vás likvidace starého auta bude další nákladovou položkou v rodinném rozpočtu. Pokud zvolíte správný postup, můžete naopak na svém starém vozidle ještě něco vydělat. Likvidace vozidel službou Zahotove.cz nabízí možnost rychle se zbavit nepotřebného vozidla, a ještě na tom vydělat.

Získejte peníze za likvidaci auta na ruku

Zahotove.cz je služba, která vám pomůže zbavit se nepotřebného vozidla, automobilu nepojízdného, po bouračce i autovraku. Je to ale též příležitost, jak se nejrychleji dostat k penězům v hotovosti. Zástupci firmy za vámi přijedou již druhý den a po podpisu smlouvy automobil odkoupí. Může jít i automobil zánovní a pojízdný, ale taktéž o porouchaný a bouraný. Peníze dostanete v hotovosti na ruku, takže pokud řešíte třeba aktuálně exekutorem zablokovaný účet, je právě tato forma výplaty peněz řešením, jak se dostat k potřebné hotovosti.

Bydlíte v některé zapadlé české vísce?

To vůbec nevadí. Zástupci Zahotove.cz za vámi přijedou kamkoliv po České republice. Není to jen likvidace aut v Praze, ale i v Brně, v Aši či třeba v někde na Moravě. Prostě kdekoliv a vždy s odvozem vozidla zdarma.

Kolik za automobil dostanete? Zeptejte se! Jakmile kontaktujete službu, můžete se zeptat na předběžnou cenu za svůj vůz a taktéž si domluvit odvoz vozidla, a to již do 24 hodin u vás doma.

Auta od soukromníků i od firem

Automobily služba Zahotove.cz vykupuje od soukromníků i od firem. Může jít o vozidla osobní i užitková. Vykupuje dodávky, nákladní vozidla i některé stavební stroje. Zájem má též o veterány. Auta mohou být v jakémkoliv technickém stavu. Na ceně se vždy lze domluvit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist