Zajímavosti

Rozlučka se svobodou plná adrenalinových zážitků

tandem-skydivers-603631_640

Chystáte rozlučku se svobodou nejlepšímu kamarádovi a rádi byste mu přichystali adrenalinové překvapení? Inspirovat se můžete nechat Firmou na zážitky, která je v tomto směru skvělým poradcem.

Tandemový seskok jako překvapení

Odvážlivcům, kteří se nebojí překonávat svoje vlastní hranice, uděláte zaručeně radost zážitkem v podobě tandemového seskoku. Pokud Váš kamarád neměl ještě možnost tento sportovní zážitek na vlastní kůži vyzkoušet, vězte, že bude za takové překvapení velmi rád. Adrenalinové dárkynabízí příležitost k vehnání pořádné dávky adrenalinu do žil. Kde jinde prožijete pocit svobody a možnost létat volně jako pták. Pocit vzrušení se dostaví již během letu letadla, dech beroucí vzpomínky si Váš kamarád odnese také z výskoku z letadla. Krása volného pádu se pouhými slovy nedá ani popsat a na závěr si letec vychutná měkké přistání zpět na pevnou zem. Toho pocitu euforie se nebude chtít jen tak vzdát a pravděpodobně se tandemové seskoky stanou jeho koníčkem.

Hoverboarding a další adrenalinové zážitky jako na dlani

Mezi adrenalinovými zážitky na internetovém portále Firmy na zážitky objevíte také celou řadu dalších tipů na dech beroucí zážitky. Sáhnout můžete samozřejmě také po univerzálních poukázkách, které lze pořídit zde www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy, a nechat výběr zážitku na Vašem kamarádovi. Kdo rád létá a zároveň se mu líbí vodní sporty, jistě nedá košem hoverboardu. Hoverboarding nadchne každého, kdo si chce užít adrenalin i pořádnou smršť zábavy. Díky hoverboardu se vznesete až pět metrů nad vodní hladinu při rychlosti až 25 km za hodinu. Kdo se poddá hoverboardingu, naskytne se mu jedinečná příležitost zkombinovat prvky snowboardingu, klasického surfování a kitesurfingu. Naučíte se na vodě vytvářet neskutečné triky, které by Vám mohl ledasjaký kaskadér závidět.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist