Zajímavosti

Tip na podzimní pohyb: Zaběhej si v nových botách

Trávíš v posilovně každou volnou chvilku, sport je tvůj život. Nemůžeš bez pohybu ani pořádně dýchat? Pokud je to tak, určitě víš, že potřebuješ na sport i pořádné boty. Rozhodně výběr sportovní, ale i volnočasové obuvi nepodceňuj. Mohlo by se ti to nepříjemně vymstít.

Zkušenosti tě vyléčívans-omg-wtf-sk8-hi-slim_0

Říká se, že nikdo není tak bohatý, aby si mohl kupovat levné věci. Pokud jsi někdy sáhl po levných botách, třeba z asijských tržnic, určitě tě nepříjemné zkušenosti s nimi nejspíš hezky rychle vyléčily. Nikdo z nás nepotřebuje boty, které se rozlepí při prvním běhu a nedaří se ti je reklamovat. To jsou vyhozené peníze. Většině lidí stačí jedna či dvě takové zkušenosti, aby pochopili, že tudy cesta prostě nevede. Za kvalitu je třeba také zaplatit. Když se podíváš na dámské boty Vans, uvidíš, že tady najdeš pěkné a kvalitní modely. Hodí se třeba do práce nebo na volnočasové aktivity a budou ti dokonale sedět  – a hlavně vydrží dlouho.

Nohy jako v prachové peřince

Jenže tobě určitě nejde jenom o to, v čem dojít do práce. Nohy ti doslova hrají pohybem. Chceš si zaběhat. Tady pomohou dámské tenisky Nike. Pohodlné boty, které tvým chodidlům nabídnou skutečný komfort. Budeš se cítit doslova jako v prachové podušce. Nikde tě nic nebude tlačit a ještě si můžeš vybrat přesně takový model, jaký dokonale sladíš se zbytkem svého outfitu. Opravdu skvělá volba.

Hodí se kšiltovka proti slunci

Když ale zamíříš do posilovny, nebo zaběhat si do parku, určitě tehdy chceš vypadat šik. Proto se mrkni na módní doplňky New Era a vyber si tam pěknou slušivou kšiltovku, která zabrání slunečním paprskům, aby tě provokovaly, až budeš běhat proti slunci. A protože už máme podzim v plném proudu a brzy ti při pobytu venku začnou lehce namrzat uši, není na škodu porozhlédnout se tam i po pěkné zimní čepici. Boty i módní doplňky krásně sladíš se svým oblečením.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist