Zajímavosti

Dáváte si pořádně do těla? Uvolněte se ve vířivce

Provozujete pravidelně sportovní aktivity? Nebo jste se po dlouhé době vydali za sportem a dali si pořádně do těla? Pak jistě uvítáte pořádnou regeneraci těla a dopřejete namoženým svalům příjemný odpočinek v bazénu nebo masážní vířivce. Zajděte si také na uvolňující sportovní masáž a uvidíte, že se vaše tělo vzpamatuje a zregeneruje mnohem rychleji, něž kdybyste ho zanedbali a nepomohli mu.

Pokud sportujete pravidelně, vyplatí se vám si pořídit vířivku přímo k vám domů. Umístit ji můžete do zimní zahrady, do koupelny, na zahradu nebo kamkoli, kde se pro ni najde vhodný prostor. Vířivka má všestranné využití, nadšeni z ní budou tedy i další členové domácnosti. Příjemnou relaxační koupelí totiž odstraníte nejen bolest zatuhlých svalů, ale odhodíte i pracovní starosti, stres a jakékoli jiné tlaky. Blahodárné účinky vířivky tedy působí na tělesnou i duševní stránku osoby.

Kvalitní domácí relaxační centrum nabízí známý prodejce bazénů a bazénového příslušenství, firma Albixon a.s. V její nabídce naleznete vířivky renomovaných značek, kterými jsou Brilix a Jacuzzi. Jednotlivé modely vířivek se od sebe liší počtem trysek a jejich uspořádáním a dle toho masírují specifické části těla. Ideální je tzv. dvouproudová hydromasážní rotační tryska, která krouživými pohyby promasíruje zablokovanou páteř. Uvolňující po běhu jsou i trysky pro masáž nohou, chodidel i ramen.

Dopřejte si dokonalý relax a uvolnění, uvolněte zatuhlé svaly, psychické napětí a posilte svůj kardiovaskulární systém. Pořiďte si vířivku a oddávejte se příjemným masážím každý den dle svého pocitu a chuti. Možná časem dospějete i k tomu, že si na zahradu pořídíte příjemný bazén. Na nabídku bazénů se ostatně můžete podívat již teď pod odkazem www.albixon.cz/bazeny/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist