Zajímavosti

Nový převodník nebo kazeta: Tuning kola dokáže zázraky

mountain-biking-1210066_640

Jezdíte rádi na kole a přáli byste si mít opravdu originální bike, který na silnici nepotkáte? Není problém. Ať už máte jakékoliv kolo, vždy se dá upravit, respektive vylepšit. Můžete ho osadit novými součástkami, které zlepší jízdní vlastnosti a promění design.

Možná jste už i vy na cyklostezce či nějakém trailu v lese potkali cyklistu, jehož kolo zdobila barevná Garbaruk kazeta či barevný přeodník. Tuning kol je velmi populárním odvětvím, spousta cyklo nadšenců si přeje upravit kolo k obrazu svému. Někteří si součástky objednávají sami a na kole pracují samostatně hezky v garáži, další svého bájného oře svěřují do rukou zkušených odborníků.

Když se potkají vášeň pro cyklistiku a exkluzivitu

Těžko se to popisuje a člověk, který kolo vnímá jen jako občasnou zábavu, možná ani nepochopí, proč je pro někoho vzhled kola tak důležitý. Jakmile se ale podíváte na kola vytvořená na míru, zřejmě pochopíte.

Černé MTB kolo, fialový Garbaruk převodník a metalická kazeta. Fatbike se zeleným rámem, fialovými vypletením kol a fialovými řídítky, šedé kolo s červeným převodníkem. Tyto krásné kousky opouštějí kamennou prodejnu e-shopu Bicykly.cz v Ostravě. Jsou sestavovány na míru a každý jeden vám utkví v hlavě již na první pohled.

Přijďte se poradit, jak vylepšit právě vaše kolo

Do ostravské prodejny se vyplatí vydat i v případě, že si chcete kolo vylepšit sami. Mají totiž bohatý sortiment tuningových doplňků od kultovních firem a dokáží poradit, co by se hodilo zrovna na vaše kolo. V sortimentu najdete Garbaruk kladky, převodníky i kazety, kromě výrobků ukrajinské firmy prodávají i tuningové doplňky značek Burgtec, Spurcycle a Riesel Design. S těmito doplňky se z vašeho kola stane naprosto jedinečný kus, který bude zářit na každém trailu či cyklostezce, ať už zůstanete v Česku, nebo se vydáte do zahraničí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist