Zajímavosti

Jste fandy fotbalového týmu? Podpořte hráče cool předměty pro fanoušky

Mnoho mužů, ale i žen u nás se pravidelně dostavuje na utkání svého oblíbeného hokejového či fotbalového klubu. Je zcela běžné, že klubový brand zdobí jejich automobily, příbytky, nachází se na plochách počítačů, tapetách telefonů, nebo že do fandění zapojí i své rodiny od nejmenších členů přes své drahé polovičky po rodiče či prarodiče. Patříte také mezi fandy a podpora klubu Sparta, Banik, Viktoria, Bohemians nebo Slavia je pro vás svým způsobem životní filozofií? Pak právě pro vás je tento článek určený.

Fandění sportovce umí „vyhecovat“

Sami hráči ve svých odpovědích na dotazy reportérů a dalších, po zápasech uvádí, že je k lepším výkonům a tím i k zajímavějším výsledkům dopomohli fanoušci. Skutečně mnohé působí svými pokřiky, oblečením a dalšími fanouškovskými předměty, které nabízí každý správný fanshop. Soupeře naopak fandění znervózňuje, čímž dochází k chybám, zraněním, nejisté hře a tým, jenž je podporován je ve velké výhodě.

Podpořit např. SK Slavia Praha mohou nejen pánové, ale i dámy a děti. K fandění skvěle poslouží trička, mikiny, kšiltovky, brýle, šály a jiné. Oblíbené jsou i přívěšky na krk nebo placky, které lze umístit na oblečení, batohy…

Fandit se dá i v běžném životě

Velkou výhodou je, že spoustu z fanouškovských předmětů uplatní fandové nejen na utkáních, ale i doma, v zaměstnání, ve volném čase, při sportu atd. Jmenujme již zmiňované oblečení, míč velikosti 5 vhodný pro dospělé, praktický je i malý batoh Slavia s dvěma kapsami, nosností 6 kg, anatomicky tvarovanou zádovou opěrkou. Pro skvělou zábavu s kamarády by vám neměly chybět mariášové karty či sklenice na pivo s brandem mužstva, za nímž si stojíte.

Překvapte svého kamaráda skvělým dárkem

Každý správný fanda ocení dárek, který ho bude spojovat s jeho oblíbeným klubem a sportem. Ve fanshopu najdete i přání k narozeninám, župany, sprchové gely, zajímavé knížky o klubech, hráčích… Určitě najdete to, co potěší nejen při narozeninové oslavě, ale i k Vánocům nebo při párty u příležitosti významné životní události obdarovaného.

Fanděte stylově, viditelně a hrdě. Hráči se vám odmění kvalitní hrou, proměněnými příležitostmi a celé utkání získá nezapomenutelnou atmosféru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist