Zajímavosti

Výhodné nákupy kávy z celého světa. Jak na ně?

Pokud jste náruživými konzumenty kávových nápojů, pak jistě nepohrdnete nabídkou, s níž přichází obchod Monro. Ten si pro své zákazníky připravil dvě zajímavé akce, díky nimž mohou ochutnat kávu z takřka celého světa za výhodné ceny.

Monro není jen prodejcem

Zmíněná společnost Monro funguje jako prodejce kávy arabica, kterou sem dováží opravdu ze všech koutů světa. V jejím sortimentu tak najdete nejen tradiční produkty z Asie, ale také z jižní a střední Ameriky, Afriky, dokonce lze zakoupit také kávu třeba až z Austrálie, což je jinak dosti exotická záležitost. Firma dbá na to, aby se prodávané zboží dostalo ke koncovým zákazníkům maximálně čerstvé, proto kávu teprve ve své provozovně praží. Kromě e-shopu má také vlastní kamenné kavárny v Brně.

coffee-beans-gdf0f56f06_1920

Kávové předplatné

Pakliže si kávu dopřáváte rádi a často, je zbytečné si ji neustále objednávat, když vám dojde. Daleko výhodnějším způsobem je pak kávové předplatné. V jeho rámci si můžete zajistit dodávky až na celý rok, díky čemuž ušetříte spoustu peněz jen na dopravě. Máte možnost si na jednotlivá období navolit různé druhy kávy, respektive kávu z jiných oblastí, abyste tak postupně vyzkoušeli, že ne všechny odrůdy jsou stejné.

Dárkový poukaz na kávu

Máte-li někoho ve svém okolí, o němž víte, že je rovněž milovníkem kávových nápojů, není nic lepšího než mu pořídit dárkový poukaz na kávu. Obchod Monro pro vás připravil poukazy v různých cenových hladinách od 100 Kč až do 1000 Kč, přičemž si jich samozřejmě můžete koupit naráz hned několik a potěšit členy své rodiny, příbuzné, kamarády, případně kolegy z práce. Objednávku poukazů i kávového předplatného provedete jednoduše online, a to na webu kavamonro.cz.

Nabídka zmíněného prodejce jasně předčí klasické obchody, v nichž zpravidla naleznete jen běžné druhy káv, které jsou od sebe většinou k nerozeznání. Ochutnáte-li ale například jihoamerickou a indickou kávu, rázem se ocitnete v jiném světě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist