Zajímavosti

Super vtipná trička pro milovníky fitness

Chcete na Vánoce obdarovat někoho, kdo propadl fitness životnímu stylu? Rád cvičí, dbá na to, jak se stravuje, a snaží se žít zdravě? Samozřejmě existuje tisíc nápadů, co takovému člověku dát. Zdravé potraviny, permanentku do fitka nebo třeba láhev na vodu. Pojměte to ale trochu vtipněji a inspirujte se na Geekshirts.cz!

Geekshirts.cz je známý český obchod s tričky s vtipnými potisky. Svůj potisk si tam najde doopravdy každý, ať už jde o vášnivce do Game of Thrones, hráče počítačových her, geeka, nadšence do vědy, milovníka konspiračních teorií nebo odpůrce Vánoc. Něco by se našlo i pro fitnessáky. A vtip tomu rozhodně nechybí. Máme pro vás rovnou dva konkrétní tipy.

Něco pro ty, kdo zbožňují těstoviny

Těstoviny jsou skvělou součástí jídelníčku. Dají se připravit na nespočet způsobů, a to rychle i jednoduše. Dokonce Světová zdravotnická organizace zdůrazňuje jejich nízký počet kalorií a vysokou nutriční hodnotu. Některé studie prokázaly, že snižují obsah cholesterolu v krvi a zmírňují cévní problémy. Tělu dodávají proteiny, vitamíny a uhlohydráty. Prostě a jednoduše jde o nezastupitelnou součást jídelníčku, tak to dejte najevo tričkem Eat pasta run fasta! A vůbec nevadí, že neběháte maraton. I sprint na autobus či tramvaj se počítá.

Tričko pro všechny, kdo propadli avokádu

Pamatujete si, že by se třeba před deseti lety mluvilo o avokádu? Asi těžko. V poslední době je však situace jiná. Kdo ho nejí, jako by ani nežil. Avo toast, avokádová pomazánka, avokádo do těstovinového salátu. Opět ho lze využít na spousty způsobů a také má hromadu pozitivních účinků na organismus. Dodává draslík, snižuje krevní tlak, má protizánětlivé účinky. Do jídelníčku by ho měl zařadit každý, kdo chce žít zdravě. Do svého šatníku zase můžete zařadit tričko s nápisem Avo-cardio.

Je jedno, jestli vtipné tričko pořídíte sami sobě, nebo někomu jako vánoční dárek. V Geekshirts.cz teď mají super slevy, ke každému objednanému triku dostanete další úplně zdarma. Byl by hřích toho nevyužít!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist