Zajímavosti

Natočte si své sportovní zážitky

Kdo by si nechtěl ty krásné zážitky zopakovat ještě jednou? Dvakrát? Pokud k tomu máte dostatečné vybavení, klidně i stokrát!

Možná, že jste ještě neslyšeli o tom, že existuje i taková vymoženost, jako malá, skladná a přesto ohromně výkonná sportovní kamera. Tu jednoduše stačí připnout na vaši přilbu, nebo třeba na řídítka vašeho kola a už si jí dále nemusíte všímat. To, co zažíváte vy, zkrátka natáčí i kamerka.

Ten nejnovější model dokonce obsahuje i Wi-Fi modul. Co to tedy v praxi znamená? Že vy zrovna skáčete padákem, na přilbě máte připnutou tuto skvělou, lehkou a nenápadnou kameru, a obraz, který vidí, vám automaticky přenese na místo s ní spojené. Není to ohromné? Zní to jako hudba budoucnosti! Kamera na helmu, wow! Zažívejte adrenalinové zážitky se svými blízkými, ať už v přímém přenosu, anebo několik dní, týdnů, let po něm. Zážitky zachycené na kameru totiž nikdy nevyblednou.

S touto sportovní kamerou můžete dělat opravdu cokoliv. Je libo lyžovat a natáčet tu krásu kolem sebe? Nebo skákat padákem, a navždy zachovat v paměti (nejen své, ale i kamery) ten nádherný pohled z ptačí perspektivy? Anebo třeba při jízdě na kole? Ať už je tomu jak chce – tuto kameru využijete opravdu na mnohých místech. Věřte, že po její koupi nebudete litovat. Ba naopak, budete se chválit, že jste právě zakoupili tu nejlepší věc ve svém životě. Možná se vám to momentálně zdá jako nadsázka, nicméně vyzkoušejte a uvidíte. Budete opravdu mile překvapeni.

I pokud nejste zrovna sportovec, může se vám tato kamera hodit. Vždy se hodí mít po ruce něco šikovného. Třeba i v autě. Kdyby se, nedej Bože, něco na dálnici náhodou stalo, někdo vás naboural, předjížděl přes plnou čáru a poté následoval nějaký malér, můžete mít všechny tyto skutečnosti zachyceny nesmazatelně na takovéto kameře. Možná se budete divit, ale právě takové maličkosti vám mnohdy dokáží prokázat pravdu.

Anebo při nějakých příjemnějších příležitostech – díky svému dokonalému rozlišení, širokoúhelnosti a schopnosti zachytávat fotografie, ji můžete klidně využít i při oslavě dětských narozenin. Taková videa jsou potom za 10 let ohromně ceněna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist