Zajímavosti

Zkrásněte během studených měsíců v pražských lázních Jupiter

Spokojenost s postavou díky bezbolestné liposukci

Pro většinu z nás, a to jak ženy, tak i muže, je důležitý vzhled. A pokud cítíte nějaké to kilo navíc a chcete se zbavit přebytečného tuku, vyzkoušejte  neinvazivní, bezbolestnou liposukci . To je efektivní a především bezbolestný způsob odstranění nadbytečného podkožního tuku.

Vybrat si můžete hned z pěti druhů liposukcí:

  • Ultrazvuková liposukce „Coccon“ v délce 40 minut
  • Liposukce – kryolipolýza „Cryo Derm“ hubnutí mrazem v délce 30 minut
  • Neinvazivní liposukce/3v1 Vacavite Prestige – SPA RF – Cryo Derm v délce 40 minut
  • Ultrazvuková vakuová liposukce „Vacavite Prestie“ v délce 30 minut
  • Liposukce – radiofrekvenční „SPA RF“ v délce 20 minut

Z bohaté nabídky si zajisté vyberete, ať už upřednostňujete chlad, ultrazvuk či vakuum.

Klid a relax pro tělo i duši

Lázně Jupiter nabízí i oblíbené masáže Hammam. Tato turecká masáž uzdravuje, omlazuje a revitalizuje celé tělo za přispění očistné pěny, která je pro ni typická. Po celou hodinu vás bude pěna a ruce masérky příjemně hýčkat. Vyzkoušíte-li ji, zaručeně se k ní budete vracet a budete si přát užít si ji znovu.

Další možností jsou lymfatické masáže. Oceníte je zvláště tehdy, pociťujete-li únavu, máte-li zdravotní potíže, neprůchodný lymfatický systém, ucpané cévy a dochází-li u vás k zadržování vody v těle. Vhodná je i pro ty, kdo mají sedavé zaměstnání, fyzicky či psychicky náročnou práci, pomáhá předejít fyziologickým potížím. Také pomáhá udržet celkově zdravý vzhled, fyzickou kondici a zdraví těla i duše.

Objednejte si některou z procedur nebo lázeňský balíček, nebudete litovat. Stejně tak je můžete věnovat jako nápaditý a krásný dárek svým nejbližším.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist