Trénink

Kupujeme vlastní bazén

Mít vlastní bazén je rozhodně k nezaplacení. Možná si myslíte, že nic nenahradí bazén v akvaparku nebo koupaliště, protože něco tak velkého se k vám na zahradu nevejde. Samozřejmě, v rozměrech těmto bazénům ty domácí konkurovat nemohou, ale to soukromí za to rozhodně stojí.

Plastový bazén domů

Bazénů je spousta a nejsou naštěstí už tak drahé jako dříve. Můžete mít například plastový bazén zapuštěný do země. Lze si nechat vyhloubit díru na míru, ale také se dá využít nepotřebná nádrž. Ta se vyloží těžkou fólií. Jsou tu například i skimmerové bazény, kdy se voda odčerpává zdířkou ve zdi, což je skimmer, takže bazén je skimmerový. Pak tu máme přelivový bazén, který má po obvodu hranu, a tudy odtéká voda. Voda sahá až po okraj a následně odteče, takže zbytečně necáká všude kolem. K filtraci nepotřebujete ani vyrovnávací nádrž. Jak vidíte, nabídka je opravdu velká.

Jak vybrat bazén?

Jaký bazén tedy chcete? Někomu třeba stačí jen ty, co mají nafukovací obvodový kruh, obsah se pak naplní, a ta bazén „postaví“. Vy jej můžete využívat, pak ho pohodlně uložíte na určité místo a příští léto ho lze použít znovu. Jestli ale chcete plavat v rovných drahách, pak jsou lepší snadno postavitelné bazény. Ať už budete mít jakýkoli bazén, snadná je i jeho údržba. Ideální je zastřešení. To chrání před nečistotami, chrání před vnějšími škodlivými vlivy a také zvyšuje teplotu vody. Navíc se zde můžete koupat i v zimě. Další krok v údržbě je i jemná chemie, kdy stačí do vody vysypat určité přípravky. A ještě tu máme vysavač. Ten robotický dno pročistí i sám. S dalšími drobnými doplňky, jako jsou filtrace, plachty atd., bude váš soukromý bazén v perfektním stavu jako v akvaparku. Mrkněte třeba na nabídku experta na bazény ALBIXON, kde vám i poradí, co je pro vás nejlepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist