Trénink

Posilovna s neomezenou otevírací dobou – u vás doma

sssŘadě lidí zkazila vládní opatření související s koronavirem plány. Jedněmi z nich byly návštěvy veřejných sportovišť, která se na několik týdnů uzavřela. Pokud je pro vás pobyt ve fitness centrech a posilování denní potřebou, zařiďte se tak, aby se vás v budoucnu žádná omezení netýkala.

Domácí posilovna

Najdete-li ve vašem domě nebo bytě volný prostor o velikosti 10-15 m2, nic nebrání tomu, abyste si zřídili posilovnu vlastní. Nejen, že nebudete omezováni otevírací dobou, ale též se o ni nemusíte s nikým dělit. Špičkové vybavení do posilovny vyrábí již od roku 1989 česká firma Grün Sport. Zaměřuje se jak na typizované posilovací stroje, ale též stroje na míru. Dle vašich prostorových možností si tak pořídíte jeden univerzální stroj, nebo celé vybavení fitness.

ccccccccccc

Vše pro domácí posilování od A do Z

V prvé řadě je třeba si uvědomit, zda bude domácí posilovna jen doplňkem k vašemu jinému sportovnímu vyžití, jestli ji budou využívat i ostatní členové vaší domácnosti či bude posilování vaším hlavním koníčkem. Na stránkách www.grunsport.cz vám výrobce poradí, jakou nejvhodnější sestavu strojů zvolit, aby plně odpovídala vašim potřebám. Vaši zakázku zpracuje od začátku až do konce včetně návrhů strojů, jejich rozmístění, kalkulaci, výrobu, dovoz a odbornou montáž. Můžete se spolehnout na individuální přístup, vstřícnost a profesionalitu.

Který posilovací stroj by vám neměl chybět?

Jednoznačně je to posilovací stroj na záda. Ideální pro menší posilovny jsou kombinované stroje, na nichž zapojujete různé druhy svalů na jednom cvičišti. Jako příklad uveďme kladku, na níž lze pomocí přídavných komponentů procvičovat široký sval zádový, velký sval oblý a trapézové svaly. Pomocí dalších adaptérů jsou zapojeny rovněž dvojhlavý i hluboký sval pažní, vzpřimovače páteře a břišní svaly.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist