Zajímavosti

Zpestřete svůj sexuální život!

Sex je sice jedna z nejkrásnějších věcí na světě, ale umí to být také pěkná nuda. To když se do něj začíná vkrádat stereotyp po příliš častém milování s jedním a tím samým partnerem. Ani vaše dříve oblíbená poloha už vás nebaví a pomalu se o sebe přestáváte zajímat. Právě tohle je však nebezpečná cesta, která může skončit nevěrami a rozvodem. Vy na tento problém můžete vyzrát chytřejší cestou. Navštívíte sexshop a vyberete si ty nejvíce vzrušující hračky pro dospělé.

Skutečné okořenění vztahu

Začneme rovnou něčím, co možná není pro každého, ale za zkoušku to rozhodně stojí. Jde o anální sex. Ač někomu může připadat nehygienický, při pečlivém omytí vůbec o nic nejde. Málokdo samozřejmě rovnou začíná souloží, na začátku je spíše nutné řitní otvor uvolnit. Právě k tomu poslouží anální kolík. Ten se bude hodit i později, až si na tento způsob lásky zvyknete. Třeba takové dráždění obou otvorů najednou dovede být hodně vzrušující. Navíc je funkční i jako běžné dildo, takže s ním lze potěšit i svojí vagínu. I tady ovšem pozor na hygienu, pochva a anální otvor obsahují jiné bakterie a bez omytí by mohlo dojít k nepříjemným zánětům. Na více o výběru se podívejte na video.

Láska na dálku

Velmi zajímavou pomůckou jsou také vibrační vajíčka. Díky nim dokáže muž způsobovat ženě rozkoš, aniž by se jí musel dotýkat. Fungují totiž na dálkové ovládání, takže je možné je zapnout kdykoliv. Například když sedíte na nudné poradě. Určitě pak na ni budete mít mnohem lepší vzpomínky. Jen pozor, abyste je včas vypnuli a nedošlo k trapasu. Pomůcek je zkrátka celá řada a dají se samozřejmě používat i k sebeuspokojení. Třeba o oblíbenosti vibrátoru už asi ani není nutné se zmiňovat. I ten se dá velmi dobře zapojit do hrátek. Například k dráždění poštěváčku při souloži. Orgasmus je v takovém případě zaručen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist