Zajímavosti

Moderní sexshop musí být hlavně diskrétní

e190fa75-d224-41f9-95f6-2a2f434364f2

Sex k životu patří a mnozí by vám potvrdili, že pro zdravý partnerský vztah je klíčový. Asi úplně nejdůležitější je, aby vám nezevšedněl, neomrzel vás. A jelikož všechno, co je dlouhou dobu stejné, jednou přestane bavit, musíte občas vymyslet něco nového. Pomohou vám v tom pomůcky ze sexshopu.

Dříve se do sexshopů vydávali jen ti nejodvážnější. Přece jenom, ne každý měl dost odvahy na to, aby si šel osobně do kamenného obchodu koupit vibrátor, natož nějakou jinou pomůcku. Troufli byste si prodavači v sexshopu přiznat, že máte rádi BDSM? Spousta lidí ne. A právě pro ty je spásou online sex shop.

Konec studu, erotické pomůcky nakoupíte diskrétně

Dilda, vibrátory, venušiny kuličky, lubrikační gel, ale třeba i pomůcky pro anální sex. Tohle všechno a mnohem víc si dnes v klidu prohlédnete online. Nemusíte se strachovat, zda vás někdo neuvidí vcházet do sexshopu, můžete si pročíst všechny dostupné informace, abyste věděli, k čemu všechny ty erotické pomůcky slouží. A nikdy se o tom nikdo nemusí dozvědět. Tedy kromě vaší partnerky či partnera, kterou/kterého překvapíte večer v posteli.

Ne všude budete úplně anonymní

Je ovšem třeba zmínit, že anonymita nemusí být vždy 100%. Za prvé je dobré si sexshop otevřít v anonymním režimu prohlížeče, ať se vám neukládá do historie. Za druhé musíte vybrat ten správný. Ne všechny jsou totiž zcela diskrétní.

Například je docela běžné, že poté, co si prohlédnete pár výrobků v sexshopu, se vám na ně všude možně začnou objevovat reklamy. Divili byste se, kolik firem se vlastně dozví, zda jste něco nakupovali v sexshopu. Typicky mají tuto informaci různé srovnávače cen zboží, na kterých jsou sexshopy zaregistrované. Dále o tom ví například sociální sítě, jejichž ikonky jsou na webu sexshopu. A tak by se dalo ještě chvíli pokračovat. Přečtěte si o tom něco sami na webu Sexio.cz. Sexio je totiž ten nejdiskrétnější sexshop, jaký na českém trhu objevíte. Málokdo tolik dbá na anonymitu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist