Zajímavosti

Každý sportovní tým potřebuje správné dresy. Buďte originální a vyberte si ty své.

Sportovní život fotbalových i jiných týmů se v těchto měsících dostává do popředí. Fanoušci si v hezkém, teplém počasí rádi vyjdou na tribunu a sledují zápas družstva, které hraje za jejich obec či město. Stejně tak, jako fanoušci podporují své oblíbence různými hlásnými troubami, píšťalkami, bubny a jiným náčiním, i hráči by měli mít zájem působit reprezentativně, přehledně, upraveně, zároveň třeba netradičně a ukázat tak, co v nich je i ocenit, že fanoušci přišli.E04292802-2802

Ať už patříte k profesionálnímu týmu, nebo hrajete „vesnickou“ ligu jen tak pro radost, pořiďte si sportovní dresy, jež budou budit pozornost a potěší oko jak hráčů, tak příznivců.

Dresy dle vašich představ a požadavků

Velkou výhodou je, že se dají pořídit jak dresy pro dospělé, tak i pro nejmenší dětské hráče. Ani jednotlivci nepřijdou zkrátka, i ti si tady vyberou.

Je na vás, jaké barvy zvolíte, nebo zda dresy necháte potisknout či ozdobíte je výšivkou. Na dresu by nemělo chybět číslo hráče, uvedena může být i přezdívka nebo jméno. Hodí se také umístit na přední část nebo rukávy logo porotního klubu.

Potisky i výšivky jsou kvalitní a i při častém používání dresů vám vydrží skutečně dlouho.

Jestliže máte smysl pro humor, natisknout se dají i legrační obrázky příp. zvolání či jiné.

Sety nejen na letní měsíce

Výhodné je pořídit si sety skládající se z trička s krátkým rukávem a šortek. Ať už pánské sportovní dresy, tak i ty dámské např. pro basketbal, bývají složeny právě z těchto dvou kousků oblečení. Bohatý výběr najdete např. u společnosti Xfer.cz. Stačí jen vybrat si v bohaté nabídce a odeslat objednávku.

Nečekejte na nic a pořiďte vašemu týmu, ať už je profi, nebo ne, kvalitní sportovní dresy. Hráči budou mít vyšší odhodlání, dresy je psychicky podpoří a fanoušci ocení snadné rozlišování hráčů i povedený design samotných dresů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist