Zajímavosti

Dresy na fitness – odhalte nejnovější trendy pro rok 2021

nov� fittnes kolekceFitness oblečení dokáže se cvičením hotové divy. Pokud se v něm budete cítit příjemně a pohodlně, a navíc s pocitem, že vám to sluší, budete se na tréninky mnohem víc těšit. Během cvičení jde hlavně o posílení svalstva a odstranění přebytečných tukových zásob. Aby vám to šlo pěkně od ruky, věnujte pozornost správnému výběru oblečení dle funkčních vlastností.
fitness topy

Pohodlí a funkčnost na prvním místě

Jaké požadavky by měly dresy fitness splňovat? Během sportovních aktivit oceníme hlavně dokonalý odvod potu, zachování tepelného komfortu a neomezování v pohybu. Říká se, že to nejkvalitnější fitness oblečení poznáte podle toho, že ho na svém těle téměř necítíte. Zaměříme-li se na sportovní oděvy pro dámy, neměly by ve vašem šatníku chybět dámské topy a legíny. Dokonale totiž podtrhnou ženské křivky a skryjí případné nedostatky. Fitness legíny proto vybírejte s vyvýšeným pasem, neboť dokáží zpevnit břišní partie. Použitý materiál GIGA ELASTIC má příjemný zpevňující efekt. Velice důležitý je správný výběr velikosti. Zvolíte-li o číslo větší, budou na vás dámské legíny nevzhledně plandat. Malá velikost vás bude škrtit, elastický materiál se nadměrně napne a bude pod ním prosvítat spodní bílá vrstva.

 

fitness leginy

Dejte o sobě vědět

Výrazné barevné kombinace se ve sportu krásně zabydlely. To platí hlavně o týmových sportovních dresech, které podtrhnou vaši identitu. Vybírat můžete z nepřeberné nabídky atraktivních designů, jež vás okamžitě vyzdvihnou z davu. Stylové dámské fitness dresy DDsport.cz si dokonce můžete navrhnout samy. Zvládnete to velice snadno pomocí intuitivního online systému, v němž si navolíte druh oblečení, velikost, střih, materiál, barvu a motiv potisku. Nevyberete-li si žádný z nabízených motivů, není problém vytvořit si ve spolupráci s grafickým studiem potisk vlastní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist