Zajímavosti

Jak na erotickou masáž, abyste svého muže dostala do kolen

Díky tomuto článku budete schopné potěšit svého partnera a zjistíte, jak na erotickou masáž pro svého přítele / manžela. Když se budete řídit našimi radami, tak pro vás bude chtít váš muž udělat cokoli. Dobrá erotická masáž může mít blízko k orgasmu bez ohledu na to, jestli jste doma nebo v masážním salonu, takže můžete zkusit erotickou masáž i vy sama na svém muži.

9 erotogenních míst, které muže rozvášní

Jejich tvář

Použitím dvou prstů každé ruky stlačte lehce jeho tváře, poté pomalu současně poklepejte prsty po tvářích a dělejte malé kruhové pohyby, které zvětšujte až po celé tváři. Když se dostanete k čelisti, jemně po nich přejeďte a jedním ukazováčkem pohlaďte vnější okraj rtů, jenž je plný senzorický neuronů, které vyvolávají silné pocity potěšení.

Přední část krku

Laskání přední části krku stimuluje štítnou žlázu, malou žlázu v krku, která reguluje tělesné funkce, včetně energie a sexuálního vzrušení. Začněte tím, že budete kroužit jedním prstem okolo jeho „Adamova jablka“. Poté se na oblast zaměřte jazykem a masírujte jím oblast širokými měkkými kruhy.

Ucho

Jemně vezměte ušní lalůček mezi palec a ukazováček a současně jazykem začněte dráždit vnější stranu ucha. Pokud zpočátku partner ztuhne, jděte na to zlehka a pomaleji.

Dolní část zad

Akupunkturisté věří, že ledviny, které se nacházejí nad spodní částí zad nad pasem, jsou zdrojem sexuální energie. Jak tuto oblast zvanou sacrum najdete? Je to oblast ploché trojúhelníkové kosti v páteři přímo mezi boky. Sacrum obsahuje malé otvory, které jsou zabalené v nervových zakončeních. Dejte na sacrum dlaně, abyste vytvořila teplo a zahřála kůži. Poté pomalu masírujte špičkami prstů z ledvinové oblasti nahoru pevným tlakem.

Dlaně

Zkuste si jemně masírovat vnitřní část dlaně. Úžasné, že? Nyní kružte vnější stranu dlaně svého partnera bříšky prstů a pomalu se dostaňte na vnitřní stranu, do nejcitlivější oblasti. Stojí to za to. Tip navíc: Zkuste hladit špičkou prstu nahoru a dolu po okraji malíčku až k zápěstí.

Břicho

Pomalu klepejte dvěma prsty od jeho pupíku ke kořenu penisu. Pak začněte kroužit prsty z téhle oblasti a kruhy zvětšujte, abyste se dostala k horní polovině břicha. Je důležité, abyste zde nastavila rychlost a tlak, abyste se vyhnula penisu. Zaměřte se na místa, která ho vzrušují a nelechtají.

Za koleny

Kůže za koleny je obzvláště tenká a plná super citlivých nervových zakončení. Nechte svého partnera ležet na břiše a jemně ho pohlaďte za kolenem, abyste ho trochu zahřála, než začnete v kruzích pohybovat za kolenem jazykem.

Pod kotníkem

Místo mezi patou a kotníkem má velikost špičky prstu a nachází se na něm nepojmenovaný tlakový bod, který je při stimulaci horký. Přiložte dva prsty z kotníku dolů k prohlubni nad patou. Masírujte prsty prohlubeň a udržujte stabilní tempo. Střídejte masírování s lehkým olizováním této oblasti.

Chodidla

Na chodidlech se nachází přímá cesta k ostatních erotogenním zónám na jeho těle. Otírejte se svými klouby od paty až těsně k prstům. Poté začněte masírovat palci krouživými pohyby plosku nohy. Použijte silný tlak, abyste se vyhnula lechtání. Pro zvýšení erotického vzrušení si k sobě přitáhněte jeho špičku a věnujte jí jemné polibky nebo jemné olizování.

Erotická masáž by měla být příjemná oběma partnerům, tedy tento článek můžete brát jako inspiraci (a další inspirací mohou být různé příručky) různých erotogenních zón, které nejsou tak známé a mohou s vaším mužem udělat divy. Teď již víte víc o částech těla svého muže, jejichž stimulace ho rozvášní.

Má váš partner jiné extra citlivé místo, o kterém jste se dozvěděla náhodou? Podělte se s námi o názor!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist