Zajímavosti

Léky nakupujte průběžně, ušetříte stovky korun

Máte děti a víte, jak drahé jsou sirupy na kašel, které jsou ke zdraví nejmenších šetrné, jsou ochotné spolknout je a nepozvrací se po nich? Nebo se několikrát za rok vydáte do domácí lékárničky pro živočišné uhlí, Smectu na podrážděný žaludek a průjem, nebo kapky do nosu, jež pomáhají rychleji vyléčit rýmu? Ať už vás trápí neduhy jakéhokoli charakteru, je určitě na místě sledovat nabídky lékáren ve vašem okolí. Gely proti bolesti kloubů, výživové doplňky, léky zmírňující migrénu i vitamíny nabízí co dva týdny až měsíc za velmi zvýhodněné ceny.

Lékárny si vás chtějí získat

Tak, jako to dělají obchody a obchodní řetězce a nabízí zákazníkům členství ve svých klubech, které umožňují sbírat body, jež je možné změnit za peníze, odměny, nebo přináší výhodnější ceny než těm, kdož členy nejsou, i lékárny mají takovéto zákazníkům vstřícné kluby.

Skvělou lékárnou je např. Dr. Max nebo SLeky.cz. Mimo to, že u nich najdete několikaprocentní slevy na léčivo, které využijete v průběhu roku, mají propracované zákaznické centrum, které o klienty pečuje. Třeba teď u nich výhodně nakoupíte přípravky na podporu imunity s echinaceou, jež jsou vhodné na počátku nachlazení nebo k posílení imunitního systému, dokud je čas.

To stejné platí o hlívě ústřičné, kterou v tobolkách dobře snáší i malé děti. Dávejte pozor, aby přípravky na imunitu neobsahovaly alkohol, dětem byste takovéto tinktury neměli podávat a nesmí je užívat ani ti, kteří se léčili ze závislosti na alkoholu a abstinují. Jakákoli forma alkoholu, byť jen v malém množství, jako je u výtažků z bylin v lahvičkách v lékárně, by u nich mohla probudit bažení a mohli by se rozpít.

Nemáte lékárnu poblíž? Nevadí, srovnávejte na internetu

Všechny lékárny najdete i na webu. Nejlepší je použít srovnávač cen, který vám ihned zobrazí nejvýhodnější nabídky (ceny řadí sestupně) všech známých či velkých lékáren. Objednávky je možné udělat online – při přesažení požadované ceny zboží je doprava zdarma, nebo si zásilku vyzvednete v lékárně – až se vám to bude hodit, zajedete si do ní. Ani tady neplatíte poštovné.

Nechte si slevy zasílat do emailové schránky. Opravdu se vyplatí sledovat ceny léků a nakupovat je tehdy, když jsou levné. Takto můžete mnohem dostupněji pořídit i dárek pro své blízké k Vánocům, které se kvapem blíží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist