Zajímavosti

Největší fitness centrum v Ostravě vás motivuje

Víte, proč lidé častokrát skončí se cvičením jen pár týdnů poté, co začali? Chybí jim motivace. Výsledky nejsou vidět tak rychle, snaha něco se sebou dělat se přitom rychle vytrácí. Motivací však může být třeba dobře vybrané fitness centrum!

Ostravští jsou v tomto ohledu šťastlivci, protože tamní fitness centrum Ostrava s názvem Fitpark je opravdu jedinečné. Nejde jen o posilovnu, ale o centrum nabízející celou řadu sportovních aktivit.

Největší fitness centrum v ČR

Fitpark fitness Ostrava Vítkovice se rozkládá na ploše 2200 m2. Najdete zde přes 160 strojů, mezi nimiž si vyberou ti, co touží po klasickém posilování, i milovníci kardia cvičení. Zastoupení zde mají i pomůcky pro funkční a core trénink.

Třeba v takové kardiozóně najdete přes 60 strojů, takže nikdy nebudete muset čekat, až se ten vámi preferovaný uvolní. Ve funkční zóně jsou hrazdy, gymnastické kruhy, šplhací lana, vibrační plošiny i dvě 30metrové atletické dráhy! A tím teprve začínáme.

Přijďte se sportovně vyřádit

Ve Fitparku to celkově žije, nemusíte sem chodit pouze do fitka. Probíhá tu řada organizovaných aktivit. Zajímá vás třeba jóga Ostrava? Dorazte na skupinovou lekci. Není nutné se vždy potit v posilovně, jóga je skvělý lék proti stresu, zlepšuje kondici, zpevní tělo.

Jestliže máte zrovna chuť se pořádně zapotit, vyberte si heat Ostrava. H.E.A.T. čili High Energy Aerobic Training je ve své podstatě jen chůze, avšak nenechte se zmást. Chůze je pro člověka nejpřirozenější pohyb, na speciálním pásu MaxerRunner si navíc můžete sami nastavit zátěž. Motivuje vás hudba i ostatní, kteří se do aktivity pustili s vámi.

Máte chuť si zasportovat spíše ve dvojici? Vezměte drahou polovičku či kamaráda přijďte na badminton Ostrava Vítkovice. Fitpark nabízí opravdu nekonečné možnosti, tak si najděte tu svou. Sport by vás měl bavit a s pestrým výběrem aktivit vás rozhodně bavit bude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist