Zajímavosti

Kupujete pravidelně oblečení svým zaměstnancům? Ušetřete díky velkoobchodním cenám

Pro některé podnikatele je odívání zaměstnanců podstatnou součástí jejich činnosti. Poctivě zvolený šatník nejen chrání zdraví vašich podřízených, nýbrž i zároveň reprezentuje vaši firmu a dodává týmového ducha. Z toho důvodu byste neměli podcenit žádný detail a vybírat opravdu pečlivě. Jak to zvládnout levněji?

Zapomeňte na klasické ceny

Častým omylem nezkušených majitelů firem je pravidelné nakupování za klasické maloobchodní částky. Pokud vám váš současný dodavatel nedovoluje využívat výhod množstevní slevy, rozhodně se poohlídněte po alternativních možnostech. Těch existuje na našem trhu ohromná spousta, přičemž je nutné zvolit jen ověřené a solidní pomocníky. Jestli se však rozhodnete správně, dokážete ročně ušetřit klidně i desítky tisíc korun.

Velmi populárním obchodníkem nabízejícím výhodné ceny a komplexní služby v jednom je společnost Xfer. Ta má své zázemí v Brně, přičemž samozřejmě není žádný problém s doručením objednávek do kteréhokoliv kouta naší země. Poskytne vám zvýhodněné podmínky již při malých odběrech, takže budou potěšeni nejen vlastníci velkých firem, ale i drobní živnostníci.

Tvorba na přání

Samozřejmostí je i možnost zakázkové výroby, která může mít podobu nejrůznějších potisků a výšivek, bez nichž byste asi těžko dokázali reprezentovat svou firmu. V základní nabídce naleznete pracovní trička dlouhý rukáv, mikiny, polokošile, čepice, tašky, bundy a mnoho dalších potřeb.

V případě, že je pro vás oblékání zaměstnanců nutností, zapomeňte na klasické kamenné prodejny a zaměřte se spíše na profesionální online pomoc. Ušetříte tak nejen spoustu času, stresu, ale především i financí. Podívejte se na internetové stránky zmíněného dodavatele a přesvědčte se na vlastní oči.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist