Zajímavosti

Máte rádi italskou kuchyni? Vyzkoušejte Perfect Pasta – zeleninové těstoviny bez lepku, tuku a kalorií.

Protože si lidé čím dál více uvědomují vliv stravy na jejich zdraví, hledají a volí stále častěji zdravé suroviny, z nichž si připraví jídlo.

Výrobci se tomuto trendu přizpůsobují a přichází často s novými produkty, jež uspokojí strávníky chutí, vzhledem, jsou kvalitní a cenově dostupné. Právě takovým výrobkem jsou dietní těstoviny Perfect Pasta.

Čím se Perfect Pasta liší od běžných těstovin?

Tyto těstoviny se řadí mezi dietní potraviny. Jde o 100% přírodní produkt, který je vhodný pro celiatiky, diabetiky, ale také pro vegetariány a vegany, jednoduše pro podporu zdraví, štíhlosti a krásy každého z nás.

Nenajdete v nich lepek, cukr ani tuk, energetická hodnota 100% produktu je jen 12 kcal. Vyrábí se z kořenové zeleniny Konjac Amorphalus. Ten obsahuje mimo jiné antioxidanty a antiaging polyfenoly, díky nimž vypadáme mladší a zdravější.

Velkou předností je, že Perfect Pasta splňují testy i pravidelné kontroly renomované České laboratoře ALS. Také získaly certifikáty kvality HACCP, Organic Certifikcate, Kosher Certificate.

Výborně se hodí při odtučňovacích kúrách, při fitness trénincích, chutnají ženám, mužům i dětem. Doporučují je nutriční poradcové i odborné asociace s mnoha zaměřeními  – STOB, Asociace výživových poradců, Klub celiakie Brno…

Nakupujte a ochutnávejte s úsporou peněz

Na internetových stránkách Vianaturallis.cz, kde můžete dietní těstoviny Perfect Pasta nakoupit, nabízí svým klientům zajímavé akce. Právě teď si můžete objednat 7 balení těstovin a získat dopravu zdarma, nebo např. koupit pět balení a jedno získat zdarma.208

Ochutnat můžete i novinky – Perfect Pasta  Herbs Italy – těstoviny obohaceny o směs koření Italy, nebo Perfect Pasta Herbs Paprika.

Prohlédněte si na Vianaturallis.cz recepty na lákavé pokrmy, jež se dají z Perfect Pasta připravit, objednejte si je a přesvědčte se, že stravovat se zdravě, chutně a zároveň hubnout, je skutečně možné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist