Zajímavosti

Překvapte své hosty jedlým nádobím!

hledejsmudlo

 

Každá narozeninová oslava, grilování či zahradní párty se neobejde bez hromady špinavého nádobí. A to buď klasického, nebo jednorázového papírového, či plastového. Použijete-li jedlé nádobí, vsaďte se, že všem vyrazíte dech. Můžete ho totiž bez obav sníst, a ještě si na něm pochutnáte. Nebudete tak muset trávit čas mytím nádobí či likvidací odpadků.

O co se jedná?

Jen si představte ty udivené pohledy vašich hostů, když sníte nejen to, co je na talíři, ale též se zakousnete do talíře samotného. A zuby si rozhodně nevylámete. Jedlé nádobí je vyrobeno pouze z pšeničných otrub, jejichž chuť by se dala přirovnat k cereáliím nebo pečenému chlebu. Na certifikovaném výrobním zařízení se otruby nejprve zahřejí a poté formují do požadovaného tvaru nádobí. Jelikož se jedná o čistě rostlinný produkt bez obsahu živočišných složek, je vhodný též pro vegany a vegetariány. Jedlé nádobí rovněž nadchne všechny vyznavače zdravého životního stylu s ohledem na ochranu životního prostředí. Pokud ho nebudete chtít konzumovat, nevadí. Má totiž výbornou biologickou odbouratelnost, díky níž se během 30 dnů samo rozloží. Můžete ho třeba vhodit do kompostu.

168 1 ruhrstabchen dose amazon 2048x

Zábava i pro děti

Jedlé lžičky servírované třeba ke zmrzlinovému poháru budou pro děti skutečnou atrakcí. Jsou k dostání v různých příchutích, sladkou chuť jim přidává třtinový cukr. Z toho, že mohou zkonzumovat po snězení dezertu i lžičku, budou děti skutečně nadšené. Tímto způsobem je můžeme nenásilnou formou navést na téma ekologie a „zero waste“ stylu života neboli „žádný odpad“. Stejnou zábavu dětem připraví také jedlá brčka. Opět jim můžeme vysvětlit, že jejich používání je k životnímu prostředí mnohem šetrnější než dříve používaná brčka z plastu. A kromě toho si na nich mohou po vypití nápoje pochutnat. Nebo jim ukažte, že se dají použít též k uvaření velmi chutných makaronů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist