Zajímavosti

Co si přeje k Vánocům každý muž? Přece být na prvním místě!

Všechno má, nedovede říct, co by mu udělalo radost, a když už něco přece jen potřebuje, raději si to koupí sám, protože všemu nejlépe rozumí. Tento problém má se svými partnery, tatínky a dalšími muži v rodině pěkná řádka žen. Zkuste letošní Vánoce vsadit na jistotu: jeho ego.

Medaile pro nejlepšího chlapa

Pamětní mince a medaile nesbírají pouze sportovci, nicméně právě v tomto odvětví si získaly svou reputaci. Spojuje se s nimi určitá váženost a úspěšnost jejich majitele. Polopaticky řečeno, každý chlap ví, že kdo dostal medaili, ten je prostě třída. Co kdybyste tedy letos pohladily ego toho vašeho a jednu mu obstaraly? A přímo ze zlata. Ono se sice říká, že sůl je nad zlato, ale pokud jde o dárky, pak to rozhodně neplatí. Když se na zlaté medaili navíc bude skvět jeho jméno, máte vyhráno.

Dar skutečně exkluzivní

Abyste měly jistotu, že nekupujete žádný podvrh, vybírejte pouze u ověřených, tradičních prodejců. K těm v České republice bez pochyby patří Pražská mincovna, která si shodou okolností právě letos připravila luxusní sérii s českými a slovenskými jmény. Stejný, avšak přesto personalizovaný dárek tak od vás mohou dostat všichni důležití muži ve vašem životě. Tím myslíme samozřejmě manžela, syna, bratra, otce, dědečka… Zmíněné dárky pro muže nakoupíte jednoduše i přes web zlate-mince.cz.

Investice, která se vám zalíbí

Umělecky zpracované medaile z ryzího zlata jsou krásný dárek, ovšem zlato dokáže být i skvělou investicí. Jeho hodnota totiž časem neklesá, takže v něm své jmění můžete mít uložené zcela bez obav z inflace. Přitom se rozhodně nejedná jen o příležitost pro tzv. „zbohatlíky“. Ty nejmenší zlaté slitky s motivem bohyně Fortuny v Pražské mincovně seženete již od 1500 Kč. Pokud se rozhodnete pro investici do mincí, budete v nich mít ještě další hodnotu, převyšující hodnotu samotného kovu: tu sběratelskou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist