Pohybový aparát

Zaručená regenerace ve vířivce

Zaručená regenerace ve vířivce

Hodiny strávené v posilovně, na běhacím páse a při jakékoli jiné fyzické aktivitě se nejednou projeví bolením svalových úponů, natažením lýtek či skřípnutím některého ze svalů. Proto je velice důležité organismus dostatečně regenerovat a dopřávat mu zasloužené hýčkání a odpočinek. Pravidelné protahování svalů v rámci kompenzace svalů posilovaných, docházka na masáže a pravidelné plavání a navštěvování vířivých van dodává tělu novou energii a uvolňuje ho tak, aby bylo schopné podat další skvělé sportovní výkony.

Vířivku však nemusíte navštěvovat pouze v rámci wellness center nebo plaveckých bazénů. Pokud si přejete tělo hýčkat pravidelně a oddávat se každodennímu uvolnění, pořiďte si vířivku domů. Umístit ji můžete do zimní zahrady nebo vaší koupelny a domácí relaxační centrum budete mít kdykoli k dispozici.

Vířivé vany značky Brillix prodávané společností Albixon patří ke špičce mezi vířivkami. Nabízí exkluzivní výbavu a jejich vodní trysky jsou schopny nahradit i zručné prsty masérů. Při výběru vířivky je třeba se spíše zaměřit na uspořádání trysek než jejich počet. Dle jejich polohy budou trysky masírovat odpovídající části těla a působit přesně tam, kde si budete přát jejich účinek cítit. U hydromasážních trysek si dokonce můžete nastavit intenzitu vodního proudu. Dvouproudé masážní trysky jsou ideální pro zablokovanou páteř, jemné trysky pro intenzivní masáž páteře a speciálně navržené pro uvolňující masáž chodidel, krční páteře nebo ramen.

Účinky vířivky jsou tedy skutečně blahodárné a patříte-li mezi aktivní sportovce, určitě se vám její pořízení vyplatí. Zlepší se váš fyzický stav a navodíte si pocit duševní pohody a klidu. A pokud uvažujete i o bazénu, nechte si inspirovat nabídkou specialisty na trhu s bazény a podívejte se na internetové stránky www.albixon.cz/bazeny/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist