Zajímavosti

Než se rozhodnete pro tetování, dvakrát se rozmyslete

Tetování má v dnešní době už kdekdo. Mohou se jím pyšnit bohatí manažeři, matky v domácnosti i mnozí teenageři.

Jedná se zkrátka o druh ozdoby, jenž je natolik populární, že po ní touží skoro každý. Ovšem pozor, ne vždy vám nakonec může kérka udělat radost. Je dobré mít přesně promyšlené, co chcete a kam, jinak můžete svého ukvapeného rozhodnutí později litovat.

Tetování nejde sundat snadno

Hodně lidí si plete tetování s henou, která do pár dní zmizí. S henou si tak můžete klidně i trochu zaexperimentovat, jelikož se nemusíte bát toho, že vám zůstane napořád. O tetování to však neplatí.

Jakmile si ho jednou necháte udělat, není možné se ho zbavit standardní cestou. Existuje zde jedna možnost, a sice odstranění za pomocí laseru. Nejedná se však o nic příjemného, a hlavně už vůbec ne levného. Vždy tedy mějte rozmyšlené, jaký obrázek si chcete nechat na tělo zvěčnit.

Vhodné místo

Rozhodující není pouze co, ale také kam. Jsou lidé, kteří nechtějí, aby někdo o jejich tetování věděl, a tak jej mají udělané na místech, která nejsou běžně vidět.

Volba vhodného místa je důležitá i z hlediska bolesti. Na některých tělesných partiích to nebolí vůbec, zatímco na jiných si člověk projde očistcem. Pokud si nejste jistí, která místa na vašem těle jsou citlivější, zeptejte se tatéra. Třeba nakonec budete chtít kérku přeci jen někde jinde.

Kde se nechat tetovat?

Ideálně v tetovacím salonu Praha. Zde si budete alespoň jistí, že se vám dostane maximální péče jak během tetování, tak i po něm. V tetovacím studiu Praha se navíc samozřejmě nenakazíte kvůli znečištěným jehlám, což není vždy a všude jisté.

Hlavně v případě amatérských prací, které vznikají často za takřka polních podmínek, můžete přijít k nehezkému kožnímu zánětu. Profesionální práce sice něco stojí, nicméně za své peníze získáte ve všech ohledech maximální kvalitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist