Zajímavosti

Jarico nabízí papírové kelímky i další gastro obaly

Sháníte potravinářské a gastro obaly? Jarico dodává široký sortiment v rámci svého e-shopu. Jedná se o maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Pro některé restaurační provozy je papírové jednorázové nádobí nezbytností. Kelímky papírové, plastové i ekologické, stejně tak talířky a tácky – to vše dodává firma Jarico. Ta působí na trhu již od roku 1994. Její hlavní činností byl velkoobchod a maloobchod se zaměřením na obaly a obalové materiály. Tento sortiment se postupně rozšířil o další spektrum produktů. Přibyly například hygienické potřeby a čisticí prostředky. Společnost je partnerem velkých odběratelů z řad firem, ale v e-shopu má možnost nakoupit každý, kdo má o její sortiment zájem. Třeba o potravinářské a gastro obaly.

Udělejte firemní party s Jarico

Chystáte firemní party? Papírové nádobí je velice praktické a nakoupíte jej v Jarico. Ať již jde o talířky, tácky nebo papírové nápojové kelímky. Potrpí si vaše firma na ekologii a dělá vše v souladu s trvale udržitelným rozvojem? Vybrat si máte možnost i bio nádobí a příbory. Firma má v sortimentu nádobí z cukrové třtiny, kelímky nápoje z bio plastu, bio kompostovatelné kelímky, bio jednorázové misky na jídlo a boxy na jídlo, bio brčka i nádobí a příbory ze dřeva.

SONY DSC

Vždy připraveni na dokonalé pohoštění

Buďte ve firmě, v ordinaci, v lékárně či kdekoliv vždy připraveni nabídnout teplý či studený nápoj. Patří to k moderní firemní kultuře. V Jarico.cz nakoupíte kelímky vhodné pro studené i teplé nápoje, včetně víček, papírových podnosů i návleků na kelímky. Velkým hitem je hnědý papírový kelímek, ale též kelímek SWEET ecoecho bagasa, který je kompostovatelný.

Gastro obaly i domů

Různé papírové, dřevěné a další gastro obaly využijete i doma. Na grilovačce, zahradní party i při opékání buřtů. Hodí se na výlety, ale i ke kreativnímu tvoření. Děti rychle objeví kouzlo těchto obalů a přetvoří je k obrazu svému. Pořiďte si gastro obaly i domů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist