Zajímavosti

Užijte si lyžování s novými lyžemi Atomic!

Všichni, kdo mají rádi sníh, hory, lyžování, běžky a vše ostatní, co se k zimě neodmyslitelně váže, se jistě nemohou dočkat dovolené, na které si báječně užijí nejen lyžování, ale i přátel či rodiny. Abyste se však mohli „vyřádit“ dosyta, je potřeba mít to správné a kvalitní vybavení. Pokud se poohlížíte po nových lyžích, vězte, že velmi dobrou volbou jsou lyže Atomic!

Kolekce se skvělým designem

Jestliže si potrpíte na vzhled, lyže Atomic 2015 vás nadchnou. Najdete tady modely jak konzervativní, tak extravagantní, které nezůstanou bez povšimnutí na žádném svahu. Není nic lepšího, než si udat pro příklad některý z modelů:

Velmi hezké vzhledově a také kvalitní jsou lyže Atomic Affinity Storm + XTO 10 14/15. Jsou určeny pro upravenou sjezdovku i tu s prašanem. Mají dřevěné jádro a jsou včetně vázání! Radius se pohybuje v rozmezí 14,7 – 15,2 – 15,7m. Šíře lyže pod vázáním je 84 mm. Jsou určeny pro všechny ženy do 100 kg váhy a vyhoví všem ženám, které jsou sportovně založeny a mají rády dynamiku.

Dalším typem, který by mohl zaujmout muže, jsou lyže Atomic Nomad (s) Radon TI + XTO 12 14/15. Technologie lyží je All Mountain Rocker (85% camber / 15% rocker). Nezklame vás ani vázání, jde o druh XTO 12. Lyže se pyšní i Step Down Sidewall 2.0, což ocení nejeden muž. Chcete li znát parametry konstrukce, vězte, že se skládá z Woodcore TI. Jde o Half-cap konstrukci s celodřevěným jádrem, s titanalovými výztuhami. Ty zaručují dobrou funkci i životnost.

Pořiďte vše na jednom místě

Všichni se snažíme nakupovat levně, dobře a rychle. Tohle vše vám nabídne e-shop BikeParkMost.cz. Koupit si tady můžete nejen lyže, ale také lyžařské boty Atomic, ale také vaky, bagy, zimní oblečení, batohy, zboží za zajímavou cenu z výprodeje a mnohé další. Díky nákupu na jednom místě můžete ušetřit na poštovném!

Neváhejte a poohlédněte se po nových lyžích na webových stránkách BikeParkMost.cz. Nebudete litovat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist