Zajímavosti

Detoxikace organismu – nutná příprava těla na jaře

Jestliže se zajímáte o zdraví a zdravý životní styl, jistě vám neuniklo, že právě teď je ta nejpříhodnější doba pro očistu organismu. S jarem na nás dýchá nová energie a my bychom z ní měli čerpat, co jen to jde.bactefort-142x180

Aby však tělo mohlo po dlouhých sychravých měsících fungovat dobře, plně a správně, je důležité, abychom jej vyčistili. K tomu slouží očistné kúry, které umožňují i zaneprázdněným lidem dbát na sebe sama.

Aniž byste museli navštěvovat specializované obchody nebo e-shopy, můžete žít zdravě. Stačí, když se vydáte na zahradu či louku a nasbíráte si bylinky, které vám s očistou pomohou. Jmenujme např. všudypřítomnou kopřivu, kvetoucí pampelišku nebo řebříček obecný.

Bojujte účinně a cíleně

Jestliže víte, že je váš organismus oslaben, máte náchylnost na určité jarní neduhy, jako je zánět močového měchýře, ženské záněty, pokašlávání, zánět nosohltanu a jiné, je na místě, aby vás detoxikace nezatížila. Proto je dobré sáhnout po účinných doplňcích stravy, které budete užívat denně, a tím pomůžete tělu, aby se zbavilo škodlivých látek.

Jako příklad můžeme uvést doplňky stravy, které vás očistí od nechtěných cizopasníků. Právě takovým je např. Germitox, Detoxic či Bactefort. Poslední ze jmenovaných je vhodný, pokud netušíte, proč jste neustále unavení, podráždění, jste často nemocní nebo vás trápí nepříjemná alergie. S užíváním Bactefortu docílíte zklidnění nejen na těle, ale i na duši. Určitě vás potěší i složení, kdy nebudete do svého těla „ládovat“ další chemii. Bectefort obsahuje mátu peprnou, papáju, vlašské ořechy, fenykl nebo třeba dýni. A k zakoupení si můžete vybrat jak lékárny, tak drogerie, což ocení především ženy.

Nečekejte na sluneční paprsky či teplé počasí a začněte s očistou organismu co nejdříve. Na jaře celý mechanismus funguje rychleji a lépe, proto je tak doporučován.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist