Zajímavosti

Hrajete florbal, hokej, jezdíte na kole nebo běháte? Nechte si vyrobit sportovní oblečení na míru.

Tak jako používáme speciální nářadí pro výměnu propíchnuté pneumatiky, oblékáme si pracovní oděv při práci na zahradě nebo uleháme ke spánku v pyžamu uzpůsobenému k teplu a roční době, i při sportu se čím dál více setkáváme s tím, že si lidé dopřávají pohodlí v adekvátním sportovním oblečení.9407v1_Hokejovy_dres___Arizona

Ať už vy sami, vaše dítko, nebo parta přátel holdujete florbalu, hokeji, běhu, jízdě na kole či jinému sportu, mohla by vás zajímat výroba sportovních dresů. Jestliže se pro dres na danou aktivitu rozhodnete, budete se cítit pohodlně, příjemně a jistě uvítáte i povedený design, který si můžete kompletně navrhnout dle svého vkusu. Výrobu dresů si mohou objednat jednotlivci i celé týmy, požadovat je možné dresy už od 1 kusu.

Široká nabídka dresů i sportovních potřeb

Výrobce sportovních dresů Alisy, se na našem trhu pohybuje již 22 let. Zná přání i potřeby sportovců a do své výroby neustále přináší inovace.

Poptávat u něj můžete basketbalový, cyklistický, florbalový, fotbalový, volejbalový, hokejový dres, ale i další. Vyrobí pro vás i medailové stuhy či startovní čísla. To vše v jakémkoli množství. U dresů Alisy zpracuje grafický návrh zdarma, stačí, abyste popsali svoji představu, charakterizovali tým, nebo si vybrali vzhled dle dravosti, přátelskosti, spolupráci, ctižádosti… které se snoubí s věkem hráčů, sportovců.

Sportovní dresy spojují hráče a baví diváky

Sjednocení týmu, které zajistí kvalitní a barevně povedená sada dresů, dodá celému utkání bezesporu přehlednost, hráče podpoří k lepším výkonům a diváky potěší příjemnou podívanou na utkání i samotné sportovce.

Prohlédněte si bohatou nabídku sportovních dresů, doplňků a FAN předmětů na internetových stránkách Alisy.cz. Zajisté si vyberete, nebo se inspirujete k návrhu svého vlastního sportovního oblečení, které si budete s hrdostí oblékat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist