Zajímavosti

Vinné a pivní lázně mají blahodárné účinky na tělo i mysl

pivni-lazen

V současné uspěchané době byste se měli alespoň jednou za čas zastavit, zapomenout na všechny povinnosti a odreagovat se. Pokud se vám nedaří v domácím prostředí odpočívat, zajděte někam, kde je prostředí příjemné a uvolňující. Co takhle navštívit privátní lázně, kde na vás čekají nevšední procedury?

V hlavním městě najdete celou řadu wellness studií. Jestliže hledáte zařízení, kde se vám dostane maximálního soukromí, určitě zvolte privátní lázně nesoucí název Spa Relax Prague. Dostupné jsou přímo v Praze 3 na Žižkově, takže takřka v samotném centru metropole. V následujících řádcích vám představíme vinné a pivní procedury, které jsou velice oblíbené jak mezi muži, tak i ženami.

Pivní lázně detoxikují

Diskrétní prostředí, veškerý servis, dokonalé procedury s blahodárnými účinky na tělo i mysl. Přesně tak by se daly charakterizovat pivní lázně, které jsou oblíbené od pradávna. V podstatě se koupete ve vodě o teplotě pohybující se kolem 36 °C. Voda obsahuje speciální extrakt, z něhož se vyrábí tradiční české pivo, přičemž daný extrakt má v sobě sacharidy, bílkoviny a celou řadu vitamínů či minerálů.

Pivní lázně mají prokazatelné účinky. Dokážou odbourat stres, navodit dobrou náladu, uvolnit svaly, zlepšit obranyschopnost, stimulovat krevní oběh, hydratovat pokožku a detoxikovat.

Vinné lázně pro milovníky révy

Jestliže pro vás není pivo zrovna lákavé, nevadí, protože se vám nabízejí ještě vinné lázně. Vyzkoušíte na vlastní kůži unikátní terapii, kterou začnete vnímat všemi svými smysly. Opět se koupete ve speciální vodě s přírodními extrakty z vinné révy a hroznovým olejem. Po celou dobu si můžete ještě vychutnávat bílé, červené, nebo růžové víno. Záleží pouze na vás, jaký druh máte rádi.

Tak neváhejte a dopřejte svému organismu to, co potřebuje. Odpočinek. Privátní lázně jsou na to jako stvořené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist