Zajímavosti

Infrasauny Marimex – příjemný odpočinek i krok ke zdraví

Chtěli byste si pořídit infrasaunu, ale nemůžete se pořád nějak rozhodnout? Přečtěte si o jejích hlavních výhodách.

Prospěšné pro zdraví

Infračervené záření, jež je vydáváno těmito saunami, je velmi prospěšné pro lidský organismus. Proniká poměrně hluboko do těla a díky tomu uvolní ztuhlé svaly a zmírní jejich bolest. Zároveň uleví namáhaným kloubům a celé vaše tělo nabije novou energií. Po chvilce v infrasauně se budete cítit uvolnění, odpočatí a plní sil. Proveden byl také výzkum dopadů infrasauny na zdraví, který potvrzuje, že infračervené světlo působí pozitivně na celý organismus – pomáhá při léčbě nemocí, zmírňuje ekzém, zvyšuje funkci imunitního systému, zpomaluje množení virů a bakterií apod.

Infrasauna Classic 2001

Tento typ je vhodný do jakéhokoliv interiéru. Díky svému stylovému designu zapadne do každé místnosti v domě. Infrasauna Classic 2001 je vyrobena z kvalitního kanadského jedlovce.

Topná tělesa

Sauna je určená pro dvě osoby, což je ideální řešení do každého bytu. Má sedm karbonových topidel, které dokážou vytvořit povrchovou teplotu 70-170°C. Tento typ topidel sice vyvíjí teplo pomaleji než jeho konkurenti, ale zato má mnohem delší životnost. Prohřeje lidský organismu rovnoměrně a do hloubky, takže se budete cítit uvolnění a nabití novou energií. Jak již bylo zmíněno, infrasauny prospívají zdraví významným způsobem a jsou také kladně hodnoceny a doporučovány mnohými lékaři.

Spotřeba energie

Provoz je poměrně méně nákladný, než jak je tomu u obyčejných saun, především díky nižší provozní teplotě. Infračervené záření proniká do těla postupně a rovnoměrně, tím pádem není nutné proces saunování opakovat v několika cyklech.

Instalace a montáž

Nainstalování infrasauny je velmi rychlé a jednoduché. K přichycení se používají kufrové spony, klasické šrouby a čepy. Ani s elektroinstalací si nemusíte lámat hlavu, ta je namontovaná přímo výrobcem. Díky tomu pouze zapojíte kabely do zásuvek a konektorů. Pro přehlednější přípravu je vše přehledně označeno.

Všechny výše zmiňované infrasauny nabízí firma Marimex. Jednotlivé modely je možné vyzkoušet v Sauna Centru Marimex, kde vám zkušení odborníci se vším velmi rádi pomohou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist