Výživa a suplementace

Přírodní potravinové doplňky, které vašemu tělu dopřejí to, co potřebuje

Zdravý životní styl se opírá především o správné stravování, nicméně prostřednictvím ovoce, zeleniny a dalších potravin do těla nedostanete tolik vitaminů a minerálů jako formou potravinových doplňků. V následujících řádcích vám představíme hned několik produktů, s nimiž můžete výrazně zlepšit kvalitu svého života i zdraví jako takového.

 

Kofex na dlouhé cesty do Chorvatska

Pokud se chystáte do zahraničí vlastním automobilem, jsou pro vás vhodné doplňky stravy obsahující kofein. Přesně takové požadavky splňuje Kofex stimulující centrální nervový systém. Po užití jedné tobolky oddálíte únavu a zlepšíte svou koncentraci, což při řízení rozhodně oceníte. Kofex je ideální také pro studenty, již se potřebují soustředit během zkouškového období, před maturitou a podobně.

apple-1603131_1920

 

Karnitin + Chrom ovlivňuje metabolismus bílkovin

Zajímavým produktem je Karnitin + Chrom udržující optimální hladinu cukru v krvi. Přípravek podporuje normální metabolismus makronutrientů, ovlivňuje metabolismus bílkovin a v neposlední řadě má pozitivní dopad na funkci nervového i imunitního systému. Stejně tak je vhodný i pro ženy během menopauzy, protože doplněk stravy dokáže regulovat hormonální aktivity.

 

Zinek Forte pro podporu imunitního systému

Jestliže jste často nemocní, vitamíny a minerály jsou pro vás velice důležité. V takovém případě sáhněte po produktu zvaném Zinek Forte. Se zinkem prospějete vlasům, nehtům, pokožce i kostem. V potravinovém doplňku je ještě i vitamín B6 regulující hormonální aktivitu. Kombinace zinku a vitamínu B6 zase slibuje pozitivní dopad na imunitní systém.

L2taQzo

Meno Komfort pro ženy během menopauzy

Pro ženu je období menopauzy docela náročné, a proto je dobré eliminovat projevy, k čemuž slouží právě přírodní produkty. Meno Komfort obsahuje jam vlnatý, šalvěj lékařskou a kontryhel obecný.

 

Společnost NATURVITA vyrábí produkty, které spadají do kategorie „krása a zdraví“. Přípravky si můžete zakoupit online přes e-shop Gigalekarna.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist