Pohybový aparát, Výživa a suplementace

Svádíte neúprosný boj s kilogramy navíc?

adult-1867743_640

Pokud bojujete s hubnutím, víte, že v tomto případě neexistují žádné zkratky. Koncept zůstává jednoduchý, musíte spalovat více kalorií, než přijímáte. Tak snadné, jak to zní, to obvykle není. Nejde jen o nalezení času na cvičení, či jestli si dáte místo hamburgeru salát, jde o skutečný závazek ke zdraví každý den, bez ohledu na vzestupy a pády.

Pokud vám hubnutí až zas tak nejde, zkontrolujte, jestli neděláte nějaké zásadní chyby:

Váš postoj

Pokud se snažíte zhubnout pouze ze zdravotních důvodů nebo se jen chcete zalíbit příteli, bude těžké zhubnout natrvalo. Ztráta hmotnosti je skvělý cíl, ale pokud nemáte něco, ​​co by vás motivovalo, co vás udrží při vaší cestě za cílem v době, pokud se váha ani nehne?

Hubnutí vyžaduje čas a musíte se během cesty motivovat. Jedním ze způsobů je najít více důvodů, proč být štíhlá. Připomeňte si všechny výhody cvičení: zvýšená energie, lepší nálada, zlepšená kvalita nočního spánku.

Udržujte si cvičební deník a zapisujte si každý úspěch, ať již hubnete nebo ne. Nezapomeňte se kromě vážení i měřit, protože někdy se ručička váhy ani nehne, ale objemově na centimetry hubnete. Nebo si ze dna skříně vytáhněte kalhoty, které vám kdysi tak slušely a bylo vám je líto vyhodit a pasujte je na motivační. Slibte si, že si koupíte bezva dárek, až se do nich vejdete.

Cvičení

Pokud nebudete dostatečně hýbat, bude opravdu těžké zhubnout. Ano, je možné zhubnout pouze dietou, ale pravděpodobně v určitém okamžiku narazíte na to, že se vaše váhové úbytky zastaví. Nehledě na to, že cvičením a zpevňováním zabráníte tomu, aby vám časem nevzhledně visela kůže na pažích či na bříšku. Nemusíte trávit hodiny v tělocvičně; stačí nastavit rozumný rozvrh cvičení, který budete dodržovat každý týden. Najděte si pohyb, co se vám líbí, to jediné vám zaručí, že se mu budete opravdu budete věnovat. Pohyb, do kterého se budete nutit se vám časem zhnusí a bude velmi těžké se dennodenně se k němu přemlouvat. I svižné procházky přírodou udělají během měsíce markantní rozdíl s vaší postavou. Cvičení můžete podpořit účinnými léky na hubnutí.

Strava

Pro trvalé hubnutí musíte věnovat pozornost tomu, co jíte. Možná vaše striktní dieta jednou skončí, ale navždy je třeba se věnovat zdravé stravě, jedině tak zabráníte jojo efektu

Nemusíte eliminovat všechno, co máte rádi. Stále si můžete vychutnat svá oblíbená jídla, ale ne každý den.

Jedna kilogram tuku se rovná 7000 kaloriím. Chcete-li zhubnout jeden kilogram týdně, musíte snížit svůj energetický příjem o 1000 kalorií denně, nejlépe snížením příjmu potravy v kombinaci s cvičením a větším výdejem energie.

Životní styl

Pokud chcete zdravý život, musíte být ochotni změnit způsob života. Neznamená to, že by se všechno změnilo přes noc, ale prostě je načase, abyste postupně navykli novému životnímu stylu. Možná vstaňte dříve, abyste si připravili svůj oběd nebo si trochu zacvičili, zkuste občas dojít do práce pěšky, nepoužívejte výtah a choďte po schodech. Lidé, používající nabitý program jako výmluvu, aby se nemuseli hýbat, žádného progresu nikdy nedosáhnou.

Vyčistěte spíž od nezdravého jídla. Bez ohledu na to, jak máte silnou vůli, mít něco nezdravého před obličejem jen ztěžuje hubnutí. Poproste své blízké, aby podporovaly vaše cíle, než aby je sabotovaly. Jedna buchta po nedělním obědě vás sice nezabije, ale může zmařit celé týdenní úsilí. Také se vyvarujte popíjení s přáteli, alkohol patří k jedněm z nejvíc kalorických poživatin.

Stres

Snažte se ze svého života eliminovat stres. Přemíra stresu vede k problémům se spánkem, nedostatek spánku vede ke zvyšování hmotnosti. Meditujte, relaxujte, usmívejte se. Jedině tak budete mít dost energie na boj s přebytečnými kily.

Pokud chcete svoje hubnoucí úsilí podpořit a trochu urychlit, připravili jsme pro vás několik tipů na doplňky stravy na hubnutí, které vám na vaší cestě za vysněnou postavou, pomůžou.

obezin-tobolky-90

 

Obezin

OBEZIN obsahuje přírodní látky, které podpoří Vaši snhu hubnout a pomůžou Vám dosáhnout cílovou váhu rychleji. OBEZIN je doplněk stravy, kzerý vytváří pocit nasycenosti a následně snižuje chuť k jídlu. OBEZIN obsahuje rostlinný komplex přírodních viskozních polysacharidů a chrom pikolinát, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin.

https://www.leano.cz/obezin-tobolky-90

zelena-kava-premium-s-l-karnitinem-a-vlak-cps-100

Zelená káva

 

Zelená káva premium s l-karnitinem a vlákninou obsahuje vyvážený komplex deseti unikátních přírodních látek, které mohou napomáhat při redukci tělesné hmotnosti.

https://www.leano.cz/zelena-kava-premium-s-l-karnitinem-a-vlak-cps-100

lipoxal-effect-120tbl

Lipoxal Effect 

Přípravek Lipoxal Effect je inovativním přípravkem na podporu hubnutí. Obsahuje speciální vlákninu Konjack glucomannan, která ve spojení s nižším energetickým příjmem zajišťuje zřetelný úbytek váhy.

https://www.leano.cz/lipoxal-effect-120tbl

weider-thermo-rush-fat-burner-120-kapsli

Thermo Rush Fat Burner

Přípravek pro podporu redukce tělesné hmotnosti. Obsahuje cholin, kofein, aminokyseliny, vitamíny, minerály a rostlinné výtažky.

https://www.leano.cz/weider-thermo-rush-fat-burner-120-kapsli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist