Výživa a suplementace

Výživové doplňky a jejich významná role v funkci organizmu pro jednotlivé krevní skupiny

Nebezpečí všudypřítomné reklamy na potravinové dopňky

Používání vitamínů, minerálů, exotických preparátů a bylinných tinktur je v současnosti velmi populární záležitostí. Je těžké porozumět a nenechat se vézt ohromným množstvím přípravků a léků, kterými jsou regály v lékárnách a obchodech naplněny. Slibují energii, ztrátu hmotnosti, úlevu od bolestí, sexuální potenci, sílu, dlouhověkost a duševní sílu – společně s léčebnými účinky při bolestech hlavy, nachlazení, nervozitě, bolestech žaludku, artritidě, chronické únavě, rakovině a všech ostatních chorobách. Zdá se, že tyto všeléky a přípravky jsou odpovědí, kterou všichni hledáme.

vyzivove doplnky

Krevni skupiny a vyživové doplňky

Ale stejně jako potraviny, ani výživové doplňky nepůsobí na všechny stejně. Každý vitamín, minerál a bylinný výtažek hraje v našem organismu specifickou roli. Zázračný prostředek, o kterém váš přítel či spolucvičící s krevní skupinou B, může být neúčinný, či dokonce škodlivý pro váš organismus s krevní skupinou A.

Závěr

Může být nebezpečné naordinovat si sám, bez porady s odborníkem, či lékařem vitamínové nebo minerálové doplňky(vyjma volně prodejných běžných vitamínů), z nichž mnohé účinkují v organismu jako drogy. Např. vitamín A, vitamín D, vitamin K a B3(niacin) , přestože jsou volně dostupné, by neměli být používány bez dohledu lékaře.
Existuje však mnoho přírodních látek v rostlinách které jsou účinnější a méně škodlivé než chemicky upravované vitamíny a minerály. Proto plány krevních skupin doporučují individualizované rostlinné přípravky pro každou krevní skupinu zvlášť…………….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist