Trénink

Připravte se na slunečné dny strávené na zahradě a pořiďte si párty stan

Jaro je za dveřmi a už nyní na nás dýchá teplejší počasí. To je předzvěst toho, že za pár týdnů budeme s chutí vytahovat uskladněný zahradní nábytek a návštěvy i rodinu budeme zvát na akce pořádané na zahradě. K tomu, aby byly setkání a oslavy příjemné, je důležité zajistit zastřešení místa, kde budete sedět. Výborným způsobem, jak toho docílit, je koupit si párty stan.

Zahradní párty stany se vyrábí v mnoha velikostech i stylech, vyberete si ten pravý, ať už chcete dostatek prostoru, nebo vám stačí menší model.

zahradni-party-stan-3x6-terakota-nuzkovy

Zapomeňte na nudný vzhled párty stanů

Dávno pryč jsou doby, kdy byly zahradní párty stany pouze v bílém provedení. Nyní jsou k dostání nejen jednoduché bílé stany, ale i barevné, jež na zahradě dokonale vyniknou a oživí ji. Jmenujme např. modrý, tmavě zelený, vínově červený nebo smetanový párty stan.

Co se týče velikostí, vybrat si můžete od rozměru 3 × 3 m až do velikosti 6 × 12 m. Nabídka skýtá klasické zahradní stany, nůžkové nebo atypické stany. Všechny jsou velmi jednoduše smontovatelné, jsou skladné, po sezóně je složíte a uskladníte např. na půdě, v garáži či dílně. Velkou předností je, že přestože jsou stabilní a poskytnou výbornou ochranu před sluncem nebo deštěm, jsou levné a může si je dovolit každý zájemce o rychlé zastřešení posezení.

Oblíbené zahradní altánky

Zahradní altánky skvěle slouží i při pořádání svateb či rodinných oslav. Využívají je však nejen rodiny, ale i společnosti při pořádání venkovních akcí pro zaměstnance. Lze v nich připravit rauty, stanoviště pro soutěže, v těch rozměrově největších lze velmi dobře uložit stoly a lavice, aby mohli všichni společně jíst… Navštivte webové stránky t-zbozi.cz a přesvědčte se sami, jak různorodé párty stany se dají zakoupit. Z bohaté nabídky velikostí, stylů i barev si zajisté vyberete ten správný, který plně vyhoví vašim přáním a požadavkům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist