Výživa a suplementace

Kvalitní strava se zdravými španělskými recepty

Kvalitní strava se zdravými španělskými recepty

Potřeba kvalitní, zdravé a vyvážené stravy v aktivním životě plném sportu a fitness tréninku je nutností, neboť značně ovlivňuje náš výkon a také vzhled. Každý sportovec moc dobře ví, že jeho strava musí být bohatá na bílkoviny, kvalitní sacharidy a dobré tuky a obsahovat dostatečné množství ovoce a zeleniny. Pravá česká kuchyně tyto parametry ve větší míře nesplňuje, obvykle tedy při vaření čerpáme z lehké středomořské kuchyně bohaté na čerstvou zeleninu, panenský olivový olej, ryby a bílé maso, rýži a v menší míře využíváme i těstoviny.

Pokud se stravujete doma a rádi si své jídlo připravíte sami bez toho, aniž byste se spoléhali na pokrmy v restauraci, nechte se inspirovat lehkými španělskými recepty. Získáte přehled o tom, co přesně vaše strava obsahuje a navíc proniknete do tajů chutné a zdravé španělské kuchyně.

Prodejna španělských potravin Bassta Brno zprovoznila skvělé internetové stránky www.spanelskerecepty.cz, kde naleznete vše o španělské kuchyni a především výborné recepty připravované dle originálních receptur. Ve speciálním filtru si můžete vybrat parametry receptu a nechat si tedy zobrazit pouze ty, které preferujete. Zajímat vás budou určitě druhy pokrmů, zda jsou masité, rybí, zeleninové a podobně, doba přípravy i kalorická hodnota. Maté-li potravinovou alergii, filtrem nesmí obsahovat naleznete ideální recepty pro vás.

Každý recept obsahuje fotografii pokrmu, výčet surovin pro přípravu, z nichž si mnohé můžete objednat z e-shopu online, detailní popis postupu, přesnou kalorickou hodnotu včetně určeného množství bílkovin, tuků, sacharidů a cholesterolu. Nechybí ani hodnocení pokrmu, doporučený nápoj a možnost přidat recept do oblíbených.

Pokud vás tedy tato online španělská kuchařka zaujala, neváhejte a vyzkoušejte třeba tradiční paellu nebo jakýkoli jiný lahodný pokrm, po kterém budete mít spoustu energie a vaše sportovní aktivity získají nové rozměry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist