Svalová hmota a síla, Trénink

Posilovna Kentoya Fitness a její výjimečné prostředí a služby

Kvalitu vašeho cvičení ovlivňuje mnoho faktorů. Na prvním místě stojí vaše odhodlání, dále je to správně nastavená cvičební zátěž a velký vliv má také prostředí. Místnost s oprýskanými zdmi a starými stroji určitě není to pravé ořechové.

Jste z Prahy a stále jste nenašli posilovnu, ve které byste chtěli trávit hodiny posilováním? Seznamte se Kentoya Fitness. Tuto posilovnu si oblíbila i řada celebrit, jako je například profesionální kulturista Lukáš Osladil, který zde funguje i jako osobní trenér kulturistiky a fitness!

elitefitness.cz_kentoyafitness_cz_01

Prostředí, které inspiruje

Kentoya Fitness se nachází na Praze 10 a nabízí perfektní zázemí pro ty, kdo s posilováním teprve začínají, pro zkušené sportovce i pro profesionály. Velkou předností je velikost. Posilovna Praha 10 nabízí cvičební plochu o rozloze 400 m čtverečních, na které jsou rozmístěny špičkové posilovací stroje Grün sport. Kromě klasických strojů jsou zde také: veslovací trenažér, kardio-běhací pás, stacionární kola, stepper, orbitracy aj.

elitefitness.cz_kentoyafitness_cz_02

V posilovně působí hned několik osobních trenérů, kteří nabízí rady a pomohou s nastavením cvičebního plánu. Kromě Lukáše Osladila je to Nikol Kešelová, mistryně České republiky v kulturistice, Vitor Mendes, jehož specialitou je spojení tvarování těla a tance aj.

Služby vás budou bavit

V Kentoya fitness Praha 10 to není jen o dřině a pocení. Užijete si služby, které vám pobyt zde zpříjemní. Nemusíte do posilovny například „tahat“ ručník ani kosmetiku. Za poplatek 15 Kč si ho zde půjčíte, navíc můžete využít kosmetiku (sprchový gel, tělové mléko aj.) zcela zdarma. V posilovně se nachází také bar, kde vám obsluha poradí s výběrem nápojů, které vám při cvičení pomohou. Nezapomínejte ani na správné nastavení jídelníčku. Několik tipů najdete v tomto článku.

elitefitness.cz_kentoyafitness_cz_03

Čekají tu na vás i další služby, které pocit ze cvičení umocní. Navštivte například solárium, kde se krásně prohřejete. Objednat se můžete také na masáže, pro dámy jsou připraveny kosmetické služby v podobě prodlužování řas aj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist