Zajímavosti

Pořiďte si golfové hole a pojďte hrát golf! Proč? Protože je zdravý

golf-83876_640

Možná nad golfem přemýšlíte již delší dobu, nebo vás jako možnost trávení volného času napadl až teď. Golf je skvělá činnost, protože v sobě zahrnuje jak sport, tak zábavu. Hrát se dá individuálně, se známými i s celou rodinou. A jaké jsou jeho další benefity zejména z hlediska zdraví?

Říkáte si, že zdravým golf sice být může, ale že jde o sport příliš drahý, pouze pro horních deset tisíc. Tohle tvrzení je však již pouhou pověrou, protože naopak, golf se dnes řadí ke sportům spíše levným. Na green vás už pustí za pár korun, mnoho hřišť je totiž dotovaných a podporují levný vstup. Dokonce i kvalitní vybavení na golf už nestojí ve srovnání s jinými sporty příliš. Porovnejte si to třeba s výstrojí na lyže. Vše pro golf nabízí e-shop Digitalgolf.cz. Koupíte zde golfové hole, golfové boty a oblečení, doplňky, bagy, vozíky i golfové míčky.

Doušek golfu pro zdraví každý týden

Pohybem při golfu, který prospívá našemu zdraví, je zdravá chůze. Její tempo si určujete vy. Současně je spojena s pobytem na čerstvém vzduchu. Díky času strávenému na greenu dokážete též vždy příjemně zrelaxovat. Zelená barva uklidňuje, na psychiku má však vliv především poklidný styl tohoto sportu.

Golf dostane vaše děti na vzduch

Nalákat děti na společné rodinné aktivity je čím dál tím složitější. Právě golf dokáže nabídnout příjemný program, který osloví i děti. Je to ideální sport pro společné trávení víkendů. Nemusíte ani nikam daleko vyjíždět. Golfových hřišť přibylo a nejspíš bez problému najdete nějaké poblíž vašeho bydliště. Golf je i příjemným řešením, když chcete dítě přesvědčit, aby se věnovalo některému sportu, ale do přílišné fyzické aktivity se mu nechce. Právě golf může být přesně tím sportem, pro který se vaše dítě nakonec nadchne.

Sociální kontakt i nová přátelství offline

Golf nás dostane z naší sociální bubliny, mnohdy té facebookové, a vrátí nás opět do světa fyzické mezilidské komunikace. Budete nadšeni, jak osvěžující je nesedět u počítače, a moci poznávat na greenu nové lidi, či dokonce navazovat nová přátelství. Nazujte si golfové boty a hned, jak to půjde, vyrazte na golfové hřiště. Sezóna začne opožděně, tak alespoň máte šanci si do té doby koupit vše potřebné. E-shop Digitalgolf.cz má otevřeno.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist