Pohybový aparát

Bolest kloubů vám pomůže vyřešit Geladrink

Bolest kloubů není daná jen věkem, potkat vás bohužel může kdykoliv a jde o stav, který je pacientům velice nepříjemný a omezuje je v pohybu. Výborné účinky však zpozorujete po užívání produktu Geladrink, jež vyvinul profesor Milan Adam.

Zkušenosti a léta praxe vloženy do Geladrinku

Prof. MUDr. Milan Adam DrSc., byl velmi vážený český revmatolog a zároveň byl také přední světový odborník ve svém oboru. V roce 2003 dostal významnou prestižní cenu UNESCO, která mu byla dána za celoživotní přínos lékařské vědě. Byl první na světě, kdo popsal vazbu soli zlata na kolagen při artritidě. Geladrink přináší společnost Orling, která působí na českém trhu již více jak 20 let.

Vše co potřebujete pro své zdraví

Unikátní je to, že originální český kolagenní doplněk stravy Geladrink, obsahuje nosnou látku kolagenní peptidy Gelita, přispívající k udržování normálních kostí a zároveň tělu dodávající stoprocentní denní dávku vitamínu C. Ten velmi dobře přispívá k normální formaci kolagenu a taktéž ke správné  funkci kostí a chrupavek.

Geladrink obsahuje řadu látek s nutričními a fyziologickými účinky. Díky němu jsou specificky vyživované kosti, chrupavky, klouby, pohybový aparát, krev, kůže a imunitní systém.

Trápí-li vás bolesti kloubů, pak doplněk stravy Geladrink vyzkoušejte i vy. Doporučuje jej také česká společnost pro pojivové tkáně ČLS J.E.Purkyně a také česká společnost tělovýchovného lékařství.

A mimochodem, Gelarink je tu nejen pro lidi, ale i pro koně – v podobě Gelapony a pro psy – pod názvem Gelacan.

Snadné objednání

Produkty si lze objednat přes internet a to bez poštovného. Jsou to volně prodejné léky, které však mají naprosto unikátní účinky.

 

Preparátů na bolest kloubů je na trhu celá řada, lidé je různě zkouší a hledají ten pravý, ale pokud vyzkouší Geladrink, už jej nevymění a pokud ano, pak se k němu opět rádi vrátí. Jde totiž o to, že jim tento doplněk stravy velmi pomůže navrátit aktivní pohyb a jejich problémy skutečně vyřeší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist