Výživa a suplementace

Získat postavu, po které toužíte, vám pomohou správná strava a cvičení

Do fitek chodí nejen muži, kteří chtějí mít svalnaté, vypracované tělo, ale i ti, co od puberty vědí, že přestanou-li se hýbat, budou obézní. Genetické dispozice dovedou mnohé a jestliže jsou někomu „dány do vínku“ sklony k obezitě, chtě nechtě o sebe musí pečovat víc než ten, kdo je nemá.

Tito pánové však často zapomínají na důležitý fakt. Kdyby se stravovali zdravě a pravidelně, jejich metabolismus by fungoval lépe. Čas, který tráví v posilovně nebo fitness centru, by jim sloužil ne k udržení si stejné váhy, ale k tomu, aby měli mnohem hezčí a přitažlivější postavu. Patříte také k této skupině? Rada je jednoduchá, pomoci vám může krabičková dieta.

Chutné jídlo každému na míru

Ženy i muži, kteří touží zhubnout, by rádi jedli stravu, jež jim bude chutnat, přitom ale nebude kalorická a kila nebudou přibývat. O to se postará právě chutná krabičková dieta Praha. Celodenní strava vás vyjde již na 249 Kč. Nebudete muset přemýšlet, co si uvaříte, kde si najdete vhodný recept, budete se přitom cítit plní energie a jídlo, jež dodáte vašemu tělu, bude pestré a vyvážené. Na výběr máte ze dvou variant:

  • redukční stravu,
  • standardní stravu.

Webové stránky vás před volbou vyhovující varianty příjemně překvapí. Postarají se o vás. Nejdříve si spočítejte za pomoci BMI kalkulačky, jak na tom s potřebou hubnutí jste. Následně si zvolíte vybranou variantu jídelníčku, tedy „Hubnu“, či „Žiju zdravě“ a jste-li muž, nebo žena. Dokonce si můžete spočítat, jak na tom bude vaše peněženka

Kvalita, kterou zaplatíte i stravenkami

Všechny programy nabízené prostřednictvím krabičkové diety jsou certifikované. Společnost získala certifikát HACCP, což pro spotřebitele znamená, že dodržuje vysokou kvalitu produktů v průběhu celého procesu manipulace se surovinami, připravenými pokrmy, při skladování i samotné distribuci. O sestavení vyhovujícího jídelníčku se postarají odborníci na svém místě, společnost je také členem Aliance výživových poradců.

Udělejte si chviličku a zamiřte na webové stránky diatavkrabicce.cz, uvidíte, že jíst celodenně zdravě se dá a je to cenově dostupné. Jídlo si můžete vyzvedávat osobně v Benešově, Praze, na Praze – východ a Praze – západ, nebo si jej nechat přivézt. Máte-li dotazy, je vám k dispozici zákaznická linka 800 200 204, která je zdarma.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist