Redukce tuku

CHCETE ZHUBNOUT?

Hubnutí a různé diety jsou nevyčerpatelnou studnicí námětů na psaní.

Mezi námi žije jen malé procento lidí, kteří jsou spokojeni se svou postavou. Ti ostatní naopak neustále bojují s jejím nedostatky. Často se snažíme najít rychlý a spolehlivý způsob k odstranění našich váhových nedokonalostí. Jedním z důvodů je jistě i to, že lidé s krásnější postavou si mohou obléci i hezčí šaty. Ne vždy však k tomuto problému přistupujeme správně. Mnohé reklamy v časopisech nebo na internetu slibují prudký a rychlý úbytek naší hmotnosti, kterými se často necháme zlákat.

Často se však dočkáme opačného efektu. Nejenže nezhubnete naše nechtěné kila, ba naopak, nabereme ještě více. Měli bychom si však uvědomit, že zázračná dieta neexistuje. Neboť, kdyby opravdu existoval nějaký účinný a rychlý způsob, jak se zbavit přebytečných kilogramů bez toho, abychom uškodili našemu zdraví, byl by určitě patentován, ale to by bylo velmi jednoduché.

Měli bychom se raději zamyslet nad tím, proč u nás dochází k nárůstu hmotnosti, zda za tím není nezdravé stravování a nedostatek pohybu.

Jistý americký lékař vyvinul koncept zdravé výživy, dělené stravy, bez jednostrannosti stravování a omezování. Je založeno na správném kombinování jednotlivých potravin a jejich kombinování na talíři. Také je velmi důležité, abychom dosáhli optimální zásobení našeho organismu správnými látkami, přijímat potravu v co nejvíce přírodní formě.

Pokud budeme dbát na správné stravování, začneme se více hýbat, určitě se naše postava vylepší natolik, že se nebudeme stydět obléci ani do plavek, a hlavně, budeme se i lépe cítit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

TOPlist